Безкоштовна доставка від суми замовлення 1500 грн

Кошик порожній

Циркулярні пили


Пила стаціонарна TC-TS 2025/3 eco (4340495) Einhell Акція
Пила циркулярна Einhell TC-CS 1250 (4331040)
Безкоштовна доставка Пила циркулярна Einhell TC-CS 1250 (4331040)

2940грн

5% знижки при самовивозі

Пила циркулярна Einhell TC-TS 200 (4340415) Акція
Безкоштовна доставка Пила циркулярна Einhell TC-TS 200 (4340415)

5202грн 6120грн

Пила циркулярна Einhell TC-TS 210 (4340425) Акція
Безкоштовна доставка Пила циркулярна Einhell TC-TS 210 (4340425)

6942грн 8172грн

Пила циркулярна Einhell TE-CS 165 (4331010)
Безкоштовна доставка Пила циркулярна Einhell TE-CS 165 (4331010)

4110грн

5% знижки при самовивозі

Підключення до мережі: 230В ~ 50Гц / Споживана потужність: 1200 Вт / Частота обертання х. х: 5500 про/хв / Глиб.різу при 90°/45°: 55 мм / 40 мм / Розмір диска / кількість зубів : 165x16x2,4 мм / 24 / Вага нетто: 3,8 кг
Циркулярна пила Einhell TC-TS 254 Eco New (4340505)
Безкоштовна доставка Циркулярна пила Einhell TC-TS 254 Eco New (4340505)

10704грн

5% знижки при самовивозі

Стрічкова пила Einhell TC-SB 200/1 (4308018) Акція
Безкоштовна доставка Стрічкова пила Einhell TC-SB 200/1 (4308018)

8466грн 9960грн

Швидкість пильного полотна: 900 м / хв / Довжина пильного полотна: 1400x6,5мм 6Z / 25мм / Максимальна ширина полотна: до 8 мм / Глибина різу при 90 ° / 45 °: 80/45 мм / Розмір столу: 305 x 305 мм / Нахил столу: -2 ° до + 45 ° / Підключення пиловидалення: 36 мм

Незамінний помічник – циркулярна пила

Кожному хорошому хазяїну або майстрові своєї справи обов'язково потрібна циркулярна пила. Адже у важливих справах, як будівництво або ремонт, дуже складно впоратися без такого інструменту. Циркулярна пила з легкістю розріже будь-який матеріал, будь це дерево або плитка. Досить усього лише підібрати пильний диск, який підійде для цього матеріалу. Також один такий інструмент може замінити безліч інших апаратів, що істотно заощадить Ваші гроші і час, який Ви би витратили на виконання робіт. Циркулярна пила дуже проста в користуванні, адже у неї нескладна будова і зрозумілий принцип роботи. Треба просто натиснути кнопку і електродвигун почне обертати пильний диск, який власне і розріже потрібний матеріал.

Види циркулярних пил

Існує дуже багато різних моделей цього інструменту, тому потрібно уміти розрізняти їх і знати призначення кожної, щоб вибрати саме ту, яка підійде найкраще. Циркулярні пили ділять за сферою застосування на:

1) Стандартні циркулярні пили: призначені для того, щоб розпилювати різні види дерева глибиною до 85 мм. Це, мабуть, і є найпопулярніший вид цього інструменту.

2) Міні-пили: порівняно з попереднім типом мають меншу потужність, а відповідно і менший розмір пильного диску, який зможе робити вже не такі глибокі розрізи. Такі пили підійдуть тільки для роботи з тонкими матеріалами завтовшки до 65 мм. Але є у таких інструментів великий плюс - вони займають менше місця, ніж стандартні, а також вони набагато легші.

3) Акумуляторні пили: по характеристиках майже як стандартні, хіба що мають меншу потужність. З назви зрозуміло, що живляться вони не від мережі, а від акумулятора. Що дає можливість працювати далеко від джерел електромережі. Такий інструмент згодиться для робіт в заміських будинках і дачах. Але  через їхню мобільність ціни на ці пили вищі, ніж на звичайні.

4) Занурювальні: використовуються в тих випадках, коли розріз потрібно зробити не з краю, а посередині матеріалу. З їх допомогою можна вирізати отвір усередині матеріалу або зробити заготовку з нього. У таких пил є занурювальний механізм, з допомогою якого пильний диск може рухатися вертикально.

5) Алмазні: мають таку назву, тому що використовують алмазний пильний диск. З їх допомогою можна впоратись з такими матеріалами, як камінь, плитка і кераміка. Такі інструменти мають додаткове пристосування - підведення води, що робить їх роботу ефективнішою. Також вони можуть різати матеріали під кутом.

Також циркулярні пили ділять на побутові і професійні.

Різниця між ними - в потужності. Побутові моделі значно слабші за професійні. А від цього вже залежить і вага інструменту, і діаметр пильного диску. Наприклад, побутові моделі мають потужність до 1800 Вт і вагу до 5 кг, вони можуть розрізати матеріал завтовшки до 55 мм, адже максимальний діаметр пильного диска - 200 мм. Потужність професійних моделей починається вже від 1800 Вт, тому їх вага досягає 8 кг. Вони можуть розрізати матеріал до 85 мм завтовшки. Адже діаметр пильних дисків у них - до 250 мм.

Не складно здогадатися, що різниця між цими видами також в ціні. Професійні моделі набагато дорожчі.

Як обрати потрібну пилу

При виборі цього апарату як завжди допоможуть характеристики. Але треба вміти у них розібратись. Інтернет-магазин i-west дасть декілька порад про те, на що звернути увагу.

По-перше, визначтесь із потрібною для Вас потужністю. Цей вибір залежить від того, з яким матеріалом Вам доведеться працювати. Чим він грубший, тим більшою повинна бути потужність апарату.

По-друге, дуже важливою характеристикою є частота обертання диску. Адже чим вона вища, тим точніший розріз. Ця характеристика також залежить від потужності. Тільки дуже продуктивний апарат може мати високу частоту обертання. До речі, в професійних моделях вона досягає до п'яти тисяч обертів за хвилину.

Ще однією важливою характеристикою, яка також залежить від потужності апарату, є максимальна глибина розрізу. Вона може досягати до 85 мм.

Є також одна функція, на яку мало хто звертає увагу, це - можливість регулювати нахил розрізу. Вона є присутньою майже в усіх моделях, у деяких навіть можна здійснювати нахил в дві сторони до 45 градусів, що робить виконання роботи набагато ефективнішим.

Додаткові функції

- плавний спуск: ця функція продовжить термін експлуатації Вашого апарату, адже вона добре збереже його від перегрівань. Суть "плавного спуску" в тому, що пильний диск набирає оберти поступово, а не відразу;

- захист від заклинювання: принцип дії - при можливості заклинювання двигун працює далі, а диск припиняє роботу. Ця функція запобігає травмуванню апаратом;

- захист від перевантажень: коли навантаження досягає піку можливостей апарату, він автоматично зупиняється. Така функція допоможе запобігти поломці апарату;

- регулювання частоти обертання і глибини розрізу: дуже корисна функція, адже для роботи з різними матеріалами потрібна різна швидкість і глибина. Такі допоміжні якості апарату дадуть можливість виконувати різноманітну роботу з матеріалами.

Як правильно користуватися циркулярною пилою

Не варто забувати, що це небезпечний інструмент. Тому потрібно правильно ним користуватися, щоб уникнути травм. Ось декілька порад, які вбережуть Вас і зроблять роботу ефективнішою:

- обов'язково використовуйте захисний одяг;

- перед ввімкненням в мережу потрібно переконатись, що інструмент вимкнений;

- робіть паузи в роботі інструменту, щоб він не перегрівався;

- добре закріпіть заготовку;

- краще не працюйте в приміщеннях з підвищеною вологістю;

- після роботи протирайте інструмент ганчіркою, щоб він не забруднювався.

Враховуючи усі наші ради, Ви обов'язково підберете для себе потрібний інструмент, який довго і ефективно служитиме Вам. Купити циркулярну пилу в Україні можна в нашому інтернет-магазині i-west. Ми пропонуємо високу якість світових брендів і безкоштовну доставку у будь-який куточок України.