Кошик порожній

Бензинові газонокосарки


Газонокосарка AL-KO Classic 4.66 SP-A (119766)
Висота зрізу 75 мм / Ємність травозбірника 65 л / Потужність 2.7 л. с. / Вага 31.1 кг
Газонокосарка бензинова AL-KO Classic 5.16 SP-A Plus (119744)
Модельний ряд: Сlassic / Зроблено в: Австрія / Вид приводу: бензиновий 4-тактний / Об’єм травозбірника: 65 л / Функція: косіння, збір, мульчування, бічний викид / Обсяг: 123 см. Куб / Потужність: 2 кВт / Корпус газонокосарки: листова сталь / Двигун: AL-KO Pro 125 / Привід колеса: так / Ø коліс спереду/ззаду: 200/280 мм / колеса на шарикопідшипниках: так / Для газонних площ до: 1800 м² / Ширина захоплення: 51 см / Висота зрізу: 30-80 мм / Регулювання висоти зрізу: централізована, 7-ми ступінчаста
Газонокосарка AL-KO Classic 4.66 P-A edition (119765)
Висота зрізу 75 мм / Ємність травозбірника 65 л / Потужність 2.7 л. с. / Вага 31.1 кг

Навіщо потрібна бензинова газонокосарка

У Вас дуже велика територія і Ви мрієте про красивий газон? Але не знаєте який апарат підібрати, щоб впорався з таким об'ємом роботи? Без сумніву, Вам підійде бензинова газонокосарка.

Першою і найголовнішою її перевагою є дуже висока потужність. Тому така газонокосарка може впоратись навіть з дуже великою ділянкою.

Також такий апарат, на відміну від електричних моделей, дуже маневрений і мобільний. Адже йому не заважає шнур живлення. Також не потрібно турбуватися про джерело живлення. З такою газонокосаркою Ви зможете працювати навіть в полі, далеко від мережі електрики.

А ефект роботи таких апаратів зберігається набагато довше, ніж від інших видів газонокосарок.

Але такі апарати мають свої недоліки. Наприклад, вони дуже шумні. Вимагають для роботи багато бензину, ціна на який з кожним роком росте. Ще такі апарати викидають в повітря шкідливі речовини, що шкодить Вашому здоров'ю і довкіллю.

Але з великими об'ємами роботи жоден такий апарат краще не впорається, ніж бензинова газонокосарка. Це перевірено.

Тому довго не думайте, а просто купуйте такий апарат для свого господарства. Він прослужить довго і точно не розчарує Вас своєю роботою.

У інтернет-магазині i – west допоможуть вибрати потрібну модель за демократичними цінами. Також ми доставимо апарат прямо до Вашого дому. Не потрібно навіть вставати з дивана, щоб купити бензинову газонокосарку.