Кошик порожній

Ексцентрикові шліфмашини


Шліфмашина для стін і стелі Einhell TC-DW 225 (4259930)
Підключення до мережі: 230В ~ 50Гц / Потужність: 130 Вт / Швидкість х.х: 600 - 1500 об / хв / Розмір оброб.поверхності: Ø215 мм / Розмір шліф диска: Ø225 мм / Вага нетто: 3,2 кг
Шліфмашина Einhell TE-RS 40 E (4462000)
Підключення до мережі: 230В ~ 50Гц / Потужність: 400 Вт / Швидкість: 12000 - 24000 об / хв / Розмір шліф.бумагі: 125 мм / Розмір шліф порожнини: 125 мм / Вага: 2,1 кг

Купити ексцентрикову шліфувальну машину Україна, ціна

Якщо Ви мрієте про інструмент, який допоможе досягти ідеальних показників обробленого місця після шліфування, то ЭШМ або, так звана в побуті, орбітальна машина буде підходящим варіантом. Хоча цей інструмент скромніший розміром за інших свого типу, але якість зробленої з його допомогою роботи є найвищою. 

Де використовують?

Найчастіше таку техніку застосовують при обробці таких матеріалів, як дерево, пластик, метал та інші. Може впоратися і з поверхнями, які покриті лаком. Але під різні випадки потрібно підбирати відповідні параметри. Крім того, цей інструмент користується попитом навіть в автомайстернях – з їх допомогою шліфують пофарбовані деталі перед обробкою. А якщо Ви хочете ексцентрикову шліфувальну машину використовувати для самого полірування, то прислухайтеся до порад професіоналів і надіньте повстяні кола на інструмент. 

На жаль, ЭШМ може обробляти тільки рівні площі. В ямки і отвори він не зможе залізти, але дуже навіть може в такому випадку нашкодити (завдяки ріжучим здібностям шліфувального круга).

Головним недоліком цієї техніки є неможливість обробки у важкодоступних місцях за рахунок круглої підошви. 

Технічні характеристики

• Потужність. Продуктивність безпосередньо залежить від цього параметра.

• Частота обертання і частота коливань. Друге завжди більше першого в два рази. Якщо інструмент з регулюванням швидкості, то показник коливається в межах 4000-14000. А якщо машина нерегульована - значення буде приблизно 12000. 

• Амплітуда рухів. При великих розмахах техніка буде продуктивнішою. Шліфування буде тоншим при компактному ході.

• Діаметр кола. Чим вища ця характеристика, тим продуктивніша робота агрегату. А на якість показник не впливає. 

Яку ЭШМ вибрати?

Головне добре подумати, який же клас інструменту вам найбільше підійде. Наприклад, для невеликих робіт по господарстві цілком зійде проста побутова модель. До того ж, важливу роль може зіграти вага, оскільки важким інструментом складніше керувати. Ну і не ігноруйте особисті вподобання!

Дотримуючись порад нашого інтернет-магазину I-WEST, Ви зможете придбати хороший і якісний інструмент за відносно невеликі гроші. 

Зручної Вам роботи!