(067) 676-44-35, (050) 378-45-43

Кошик порожній

Фарбопульти пневматичніПістолет фарбувальний пневматичний HVLP INTERTOOL PT-0107 Товар по промокоду
Професійний фарборозпилювач HVLP II INTERTOOL PT-0100 Товар по промокоду
Професійний фарборозпилювач HVLP II INTERTOOL PT-0105 Товар по промокоду
Професійний фарборозпилювач LVLP BLUE NEW INTERTOOL PT-0133 Товар по промокоду
Професійний фарборозпилювач LVLP BRONZE NEW INTERTOOL PT-0135 Товар по промокоду
Професійний фарборозпилювач LVLP BRONZE NEW INTERTOOL PT-0136 Товар по промокоду
Професійний фарборозпилювач LVLP GREEN NEW INTERTOOL PT-0131 Товар по промокоду
Фарборозпилювач HP BRONZE PROF INTERTOOL PT-0113 Товар по промокоду
Фарборозпилювач HP BRONZE PROF INTERTOOL PT-0221 Товар по промокоду
Фарборозпилювач HP PROF INTERTOOL PT-0140 Товар по промокоду
Фарборозпилювач HP SATIN PROF INTERTOOL PT-0111 Товар по промокоду
Фарборозпилювач HP STEEL 100 INTERTOOL PT-0201 Товар по промокоду
Фарборозпилювач HVLP BLACK PROF INTERTOOL PT-0214 Товар по промокоду
Фарборозпилювач HVLP STEEL PROF INTERTOOL PT-0103 Товар по промокоду
Фарборозпилювач LVLP PRO INTERTOOL PT-0132 Товар по промокоду
Фарборозпилювач LVLP PROF INTERTOOL PT-0130 Товар по промокоду

Який фарбопульт краще купити

Фарбування стін, автомобілів або інших покриттів – це дуже клопітка і складна робота, яка вимагає точності, адже кожну помилку завжди буде видно навіть неозброєним оком. При фарбуванні не повинно бути жодних плям, розтікань або просвітів. Колір має бути ідеально рівним, а структура фарби максимально однорідною. Для досягнення такого ефекту недостатньо використовувати звичайні валики і пензлики. Вони покривають фарбою нерівно, та і залишають після себе дрібні часточки. Може для фарбування стін у себе удома це і не дуже страшно, але для професійних завдань такі погрішності вже катастрофа. Тому краще все-таки фарбувати аерографами або фарбопультами. Вони збережуть Ваш час, покращать якість роботи, а також заощадять гроші на матеріали.

Як працюють пневматичні фарбопульти

Якщо Ви ніколи не стикалися з такими апаратами, але дуже хочете дізнатися про принцип їх роботи, то ми обов'язково допоможемо Вам своїми порадами. Найголовніше: самостійно пневматичні фарбопульти і аерографи не працюють. Без компресора – це усього лише резервуар для фарби. Звичайно, є і електричні моделі, але ми зупинимося саме на пневматичних, адже саме вони найпопулярніші, тому що відрізняються якістю покриття і продуктивністю.

Спершу ми розповімо, як працює фарбопульт та аератор. Головне завдання цих приладів – створити з рідини аерозоль, а потім розпорошити її на поверхню. Для цього фарбопульти оснащені спеціальною голівкою з дюзой і клапанами подачі повітря і рідин. Іноді є ще апарат для вимірювання тиску. Пневматичні прилади працюють завдяки стиснутому повітрю, яке і розпиляє фарбу.

Чим відрізняється фарбопульт від аератора

На перший погляд ці два прилади здаються однаковими, адже обоє створені для того, щоб розпиляти фарбу на поверхні. Але навіть по їх вигляду можна визначити для яких робіт який апарат підійде краще. Адже за розміром фарбопульт значно більший, його бачок може вмістити більший об'єм рідини. Це означає, що він створений для об'ємних фарбувальних робіт. А аератор – навпаки, він дуже легкий, тоненький і до нього прикріплена маленька колба для фарби. І все для того, щоб було легше виконувати ювелірну роботу при фарбуванні. З його допомогою можна робити дуже тонкі лінії, що згодиться в живописі, художніх роботах в ремонті або моделюванні. Дня них продаються навіть спеціальні фарби для аерографії, у яких дуже дрібний пігмент, щоб фарба легше проходила через апарат. Цей інструмент як кисть, він може робити лінії завтовшки з волосину, з чим не під силу впоратись фарбопультам.

Види фарбопультів

Існує три найпопулярніших типів цих приладів. Це фарбопульти HP, HVLP і LVLP. Ці букви не код пристроїв, а абревіатури.

Фарбопульти HP (з анг. «High Pressure») - працюють за допомогою високого тиску. Цей вид найдешевший і має найменшу якість фарбувального покриття. Адже всього до 40 % фарби залишається на поверхні, а усе інше розпилюється в повітрі. Тому такі фарбопульти зовсім не економічні, адже витрачають дуже багато матеріалів. Але перевагами такого інструменту є те, що для нього не потрібен потужний компресор, та і сам він коштує недорого.

Фарбопульти HVLP (з анг. «High Volume Low Pressure») - працюють завдяки поєднанню високого об'єму повітря і низького тиску. Вони були створені, щоб запобігти забрудненню повітря, яке спричинили попереднє моделі. Робочий тиск був понижений, і частки фарби потрапляють на поверхню з меншою швидкістю, тому не відскакують, а навпаки затримуються на покриттях. Завдяки ним фарба витрачається на 70 %, що майже удвічі більше, ніж у попереднього типу фарбопультів. Але у них також є безліч недоліків. Якщо суворо не дотримуватись інструкцій певної моделі, то можна зробити занадто товстий шар. Фарбувати треба на відстані 15 см від поверхні, що незручно і украй неефективно. Також ці прилади дуже вередливі, мають високі вимоги до роботи компресора, а будь-які збої відразу позначаються на якості роботи.

Фарбопульти LVLP (з анг. «Low Volume Low Pressure») - переводиться як низький об'єм і низький тиск. Це найсучасніший і продуктивніший вид. Вони якісно виконують свою роботу, витрачаючи при цьому мало повітря. Також їм не потрібен високий тиск, і вони не залежать від його перепадів. Ефективність витрати матеріалів у приладів досягає 85 %.  Якість виконаної роботи інструменту найкраща з усіх винайдених сьогодні пневматичних фарбопультів. Єдиний їхній недолік – висока вартість. Але Ви потім заощадите ці гроші на компресорі і матеріалах.

Купити пневматичні фарбопульти або аератори можна в нашому інтернет-магазині i-west.com. Ми допоможемо Вам підібрати якісний прилад за вигідною ціною. Також Ви можете порадитися з нашими експертами з приводу вибору компресора, які також продаються у нас. Ми з легкістю доставимо товар у будь-який куточок України, будь це Тернопіль або Одеса, Львів або Харків.