Кошик порожній

Будівельні фени


Будівельний фен Einhell Classic TH-HA 2000/1 (4520179)
Фен технічний ТандеМах ФТ1-2200Е TANDEMAX
Потужність: 2200 Вт / Максимальна температура повітря: 50-600°C / Максимальний повітряний потік: 500 л/хв / Вага: 0.7 кг / Гарантія: 6 місяців
Будівельний фен ТехАС 2000 Вт ТА-01-049
Діапазон робочих температур 300-500 ° C / Повітряний потік 350-550 л / хв / Двухступенчатая система регулювання потоку повітря і температури / Обсяг повітря: 350/500 л / хв / Потужність 2000 Вт
Будівельний фен Техас ТА-01-053 ТехАС
Діапазон робочих температур60 / 90-400 / 90-650 ° C / Повітряний потік 600-400-600 л / хв / Триступенева система регулювання потоку повітря і температури / Обсяг повітря: 600/400/600 л / хв / Потужність Потужність 2200 Вт

Для чого використовують будівельні фени

Який інструмент є недорогим, відносно безпечним і затребуваним в ремонті? Звичайно ж, будівельний фен. З його допомогою можна виконувати безліч функцій. Цьому інструменту під силу:

- видаляти старе лакофарбове покриття з поверхонь;

- прискорювати склейку матеріалів;

- сушити поверхні;

- паяти пластик;

- закладати шви пластиковою стрічкою;

- ремонтувати вироби з пластику;

І це тільки основні функції будівельного фену. Багато хто навіть не здогадується про всі переваги, які він дає. При цьому втрати мінімальні, адже навіть хороший професійний апарат коштує недорого в порівнянні з іншими електроінструментами. Та й він не вимагає особливого технічного обслуговування. Підключається пристрій до звичайної розетки, а користуватися ним дуже легко, тому переваги будівельного фена доступні кожному майстру.

Чим будівельні фени відрізняються від звичайних побутових?

Всі ми звикли, що фен - це апарат для сушіння волосся. Але будівельним феном робити це не вийде, точніше, такі дії небезпечні для життя. Адже температура повітря на виході побутового фена не перевищує 60˚С, а в будівельного вона може мати показник в сім сотень градусів. Така температура потрібна для того, щоб якісно виконувати роботу, нагріваючи старі покриття і пластик до ступеня плавлення.

Також вони відрізняються по потужності. Якщо у побутових цей показник не перевищує 1500 Вт, то промислові можуть похвалитися потужністю більше 2000 Вт. Що дає можливість виконувати роботи з максимальною температурою і продуктивністю.

Також важливою характеристикою фенів є швидкість потоку повітря. Вимірюється вона в літрах за хвилину. Максимальний показник для цього інструменту - це вище 650 л/хв. Звичайно ж, на таке здатні тільки потужні промислові фени.

Насадки для технічного фена

У комплекті з цим інструментом Ви швидше за все знайдете кілька насадок. Вони призначені для різних типів робіт, з їх допомогою Ви зможете виконувати набагато більше функцій.

Найпопулярнішими і використовуваними є такі насадки:

1) Плоска насадка є однією з найпоширеніших і використовуваних. Її застосовують для видалення фарби, лаку і т.д., а іноді і для деформації пластикових виробів і плит. Є ще її різновид під назвою широкоструйна, потрібна вона для видалення фарби з дуже великих поверхонь.

2) Кругла насадка з фокусуванням теж дуже часто використовується в роботі. Її основне застосування - закладати шви пластиковою стрічкою. Також вона допомагає паяти труби, ремонтувати човни або інші пластикові вироби.

3) Є ще насадка під назвою зварне дзеркало. І зрозуміло, що застосовують її саме для зварювання, але для стикового.

4) Склозахисна - це пристосування для тих матеріалів, які можуть бути пошкоджені під впливом дуже високих температур, таких як скло.

5) Насадка для зварювання використовується для роботи з кабелями. З її допомогою їх з'єднують в один.

6) Насадка для різання. З назви стає зрозуміло для чого вона. Застосовують її для роботи з пінопластом.

Як користуватися феном

Хоч будівельний фен є одним з найбезпечніших електроінструментів, але все одно він може завдати шкоди людині. Тому потрібно дотримуватися деяких правил роботи з апаратом. По-перше, після ввімкнення і перед вимиканням Вам потрібно кілька хвилин працювати на мінімальній температурі і вхолосту, щоб його спіраль поступово нагрівалася і охолоджувалася. По-друге, чітко наставляйте потрібну Вам температуру, адже її перевищення при деяких роботах може призвести до займання. По-третє, завжди одягайте спеціальний одяг і провітрюйте приміщення, щоб не нашкодити шкірі і легеням. Запам'ятайте, не можна закривати повітрозабірники апарату, інакше він може перегрітися. Дотримуючись всіх цих рад, Ви відчуєте всі переваги фенів без поганих наслідків для себе.

Купити технічний фен можна на нашому сайті i-west.com.ua. У нас завжди низькі ціни і швидка доставка.