Кошик порожній

Ударні гайковерти


Зібралися купити електричний гайковерт? Тоді Ви звернулися за призначенням – інтернет-магазин I-WEST завжди радий допомогти з покупкою! 

Що таке гайковерт і для чого його використовують?

Іноді трапляються ситуації, коли дуже терміново потрібно або щось прикрутити, або навпаки – відкрутити. Але Ваш гайковий ключ не допомагає, оскільки до цього з'єднання він просто не дістає, або не може виконати цю задачу. Причини бувають різними, наприклад гайки знаходяться в заіржавівшому металі та вилучити їх звідти дуже складно, а звичайним гайковим ключем іноді і зовсім неможливо. Ось тут на допомогу і приходить гайковерт! 

Так що ж таке все-таки гайковерт? Це інструмент, за допомогою якого здійснюється закручування і відкручування складних з'єднань на болтах або гайках, ще він може вам допомогти вкрутити або викрутити глухар, або анкер-шуруп. 

Різновиди

Якщо ж візуально подивитися на гайковерт, то може здатися, що це звичайна дриль, але з дивною насадкою в отворі головки інструменту. Але насправді це не так і можливих варіацій типів цього агрегату не мало. Так чим же все-таки один вид відрізняється від іншого?

По-перше, за типом виконання гайковерти можуть бути прямі і кутові. Напрямок осей обертання шпинделя – головна відмінність. У прямих інструментах такого типу вона паралельна осі обертання двигуна, крім того, їм властивий високий момент затяжки (до 4500 Нм). А в кутових гайковертах напрямок осі розташовується під прямим кутом до осі корпусу, момент затягування тут менше (100-120 Нм). 

По-друге, цей інструмент ще можна поділити на дві великі групи: ударні і безударні. До першої категорії належить техніка, у якій патрон обертається швидше завдяки сильним імпульсам від двигуна. Такі агрегати користуються популярністю у професійній роботі, оскільки кріплення без проблем може впоратися навіть з дуже щільним матеріалом. До другої категорії – безударні – відносяться гайковерти, які допомагають у роботі зі складними конструкціями і більше підходять новачкам. Переважно їх використовують для затягування і розвінчання гайок. Крім того, вони можуть похвалитися пістолетоподібною рукояткою і функцією реверсу. 

Але найважливішою відмінністю, без сумнівів, є тип живлення. Тут виділяють дві великі групи - пневматичні і електричні. І кожен вид з цих інструментів наділений рядом своїх особливостей і унікальностей, які дуже важливі, на них Ви повинні обов'язково звернути увагу при покупці! 

І ось ми підійшли до головного питання і наш інтернет-магазин I-WEST постарається докладно розповісти вам про можливості, особливості і характеристики електричного гайковерта.

Гайковерти на електриці

Дуже важливо пам'ятати, що без стабільно працюючої мережі змінного струму такий інструмент працювати не зможе!

Цей тип може порадувати свого господаря широким діапазоном потужностей, низьким рівнем шуму і невеликою вагою (від одного до дев'яти кілограм, але сильніші моделі можуть важити більше). Тут навіть можна вибрати напрям обертання - за годинниковою стрілкою або проти. До того ж, такі агрегати виділяються високою продуктивністю і надійністю. Найчастіше такий гайковерт користується популярністю у таких сферах: автомобільне будівництво, важка промисловість і нафтохімічне виробництво. Оскільки у великій кількості випускаються додаткові змінні насадки і перехідники, то його навіть цілком можна вважати універсальним. 

Потужність, число оборотів і максимально крутний момент – це основні технічні характеристики. Вони взаємопов'язані і чим вони більші, тим вища продуктивність. До речі, вага теж завжди залежить від можливостей і характеристик. 

Також серед електричних розрізняють акумуляторний і мережевий гайковерти. 

Акумуляторні гайковерти

Такий інструмент завдяки своїй автономності відрізняється зручністю. Якщо на Вашому місці проведення робіт з якихось причин немає стабільно працюючої електромережі, то така техніка стане для вас незамінним помічником. Завдяки мобільності агрегату, його можна використовувати не тільки у професійній сфері діяльності, але і просто в побутових роботах (наприклад, цей інструмент не тільки легко і швидко відкручує болти і гайки, закріплює різні деталі з металу або дерева, але ще може допомогти із заміною колеса авто). 

Працює він за таким же принципом, як і електричний – завдяки імпульсному обертанню. Найбільш ефективні в своїй справі акумуляторні ударні гайковерти. 

Головними технічними характеристиками такого гайковерта є максимальний момент обертання – високі показники дозволяють закручувати болти і гайки великих розмірів. А час роботи без додаткової підзарядки визначає напругу і ємність. 

Мережевий гайковерт 

Цей тип інструменту розрахований на роботу від побутової електромережі з напругою 220 Вольт. В його конструкції вбудований вентилятор, завдяки якому двигун прямо під час роботи може охолоджуватися. Тому можна дуже швидко і без перерв виконати поставлене завдання. 

Як вибрати електричний гайковерт? 

В першу чергу, при виборі інструменту зрівняйте поставлені цілі з його технічними характеристиками. Якщо Ви не уявляєте роботу без комфорту, то підшукайте модель з ергономічною ручкою, покритою віброізолюючим матеріалом, а також з додатковою рукояткою – вони присутні на сильних моделях. Але треба пам'ятати, що чим потужніша така техніка – тим вона важча. Тому якщо для Вас велику роль відіграє саме легкість, то зверніть увагу на цю характеристику і купіть менш потужний, але за те зручний для Вас інструмент. 

Гайковерти – незамінні помічники і в побуті, і на виробництві. Існує дуже багато видів цієї техніки, багато з яких представлені в нашому інтернет-магазині I-WEST.