Кошик порожній

Генератори бензинові


Як обрати бензиновий генератор

Може Ви ніколи не стикалися з таким інструментом, як бензиновий генератор, але напевно у Вас виникали проблеми, які може вирішити цей апарат. Наприклад, до болю знайомі перебої з електрикою. Коли Ви у себе вдома вимушені все робити при свічках, без можливості подивитися телевізор або ввімкнути комп'ютер. Але це ще не найстрашніше. Уявіть, що десь в лісі на морозі у Вас не заводиться двигун автомобіля. З цією проблемою також може впоратись бензогенератор. Також такий апарат незамінний на будівництві, в заміському будинку або дачі, і навіть в лікарнях або великих компаніях, де неполадки з електрикою можуть зупинити роботу. Ви запитаєте, що ж робити з цим апаратом і як його використовувати? Потрібно просто підключити до нього електроприлади, і вони працюватимуть як від звичайної мережі. Ви можете навіть брати його з собою на риболовлю, щоб ввімкнути там будь-який апарат або вберегти себе від можливих проблем роботи двигуна автомобіля або човна. Також це ідеальний варіант для Вашої дачі. З таким бензогенератором Ви можете спокійно там щось майструвати або ремонтувати, навіть якщо не проведена електрика. Якщо Вас зацікавив цей апарат, то наш сайт допоможе обрати потрібну модель.

Характеристики бензинових генераторів

Щоб точно не помилитися з вибором, потрібно враховувати ряд важливих моментів. Це характеристики генераторів. Власне, вони і допоможуть Вам підібрати потрібний апарат. Потрібно лише вміти в них розбиратися.

Першою важливою характеристикою є тип двигуна. Звичайно, це бензиновий, але вони ще діляться на двотактні і чотиритактні. Перші використовують для роботи з малою потужністю, вони живляться невеликою кількістю палива. Апарати з такими двигунами дуже невибагливі, а також вони можуть працювати при дуже низьких температурах. Другий тип двигунів значно потужніший, його використовують для тривалих робіт.

Другий момент, без якого не вийде обрати потрібний інструмент, це потужність апарату. Щоб зрозуміти, який показник Вам підійде, треба підрахувати споживчу потужність усіх приладів, які Ви збираєтеся підключати до генератора. Тоді додати до цього показника ще десь 30% «запасу» (це потрібно, щоб інструмент не перевантажувався). Після цього у вас вийде показник тієї потужності, який дійсно найкраще підійде для Вас. У бензинових генераторів вона може досягати 15-20 кВт. Щоб Ви розуміли, генератора в 1 кВт досить, щоб забезпечити електрикою невелику дачу.

Ще зверніть увагу на тривалість роботи бензогенератора. Адже його краще використати для тимчасового використання, адже для тривалої роботи він не завжди підійде.

Важливо також враховувати фазність моделі. Обирати цей показник потрібно з урахуванням того, які прилади Ви підключатимете. Краще купувати трифазний апарат, адже він універсальний, а до однофазного Ви зможете підключити усього лише однофазних споживачів.

Не забувайте і про габарити бензинового генератора. Якщо Ви збираєтеся поставити його на дачі або у будинку, то розмір апарату не надто і важливий. Але якщо ж Ви хочете возити його з собою в машині, то важливо, щоб він був компактним і легким.

Ціна на генератори залежить від виробника і характеристик. Зрозуміло, що моделі відомих брендів будуть коштувати набагато дорожче за інші, але це ціна за перевірену часом якість. Купити хороший бензиновий генератор Ви можете в нашому Інтернет магазині i - west. Ми пропонуємо продукцію таких відомих виробників, як INTERTOOL, Makita, Stern і Протон. Купуючи товар у нас, Ви забезпечуєте себе хорошою якістю і безкоштовною доставкою у будь-який куточок України.