Кошик порожній

Клейові пістолети


Пістолет клейовий під стрижні 7-8 мм, 10Вт, 230В. INTERTOOL RT-1009
Діаметр стрижня 7-8 мм / Продуктивність 6-10 г / хв / Потужність 10 Вт / Напруга живлення 230 В / Вага 0,167 кг
Клейовий пістолет 100 Вт MIOL (73-055)
Потужність: 100 Вт / Діаметр клейового стрижня: 11,2 мм / Упаковка: блістер карта
Клейовий пістолет 50 Вт MIOL (73-050)
Потужність: 50 Вт / Діаметр клейового стрижня: 11,2 мм / Упаковка: блістер карта

Клейовий пістолет - дарує друге «життя» речам, які вийшли з ладу!

Часто трапляється таке, що улюблені і такі потрібні речі ламаються в самий невідповідний момент. Наприклад, дуже сумно буває, коли випадково розбиваєш тарілку з улюбленого сервізу. Ну, або також неприємна ситуація, коли якась поверхня починає відшаровуватися, тріскає конструкція, або навіть лопає цінна деталь. Що робити в таких випадках? Дивлячись по ситуації і пошкодженим матеріалах, результат також може бути різним. Деякі предмети ще можна скріпити заклепочником, цвяхами, інвертором або ж степлером. А іноді простіше буде просто купити новий предмет. А ось якщо ж мова йде про дерево, шпон, ДВП, граніт, кераміку, картон, то тут тільки один чудо-винахід може допомогти і врятувати ситуацію, що склалася - це клейовий пістолет!

Прикупивши такий пристрій майстер одним махом позбавить себе від безлічі проблем. Адже працюючи з таким приладом можна забути тривале очікування засихання з'єднання, адже описуване обладнання дозволить це зробити практично моментально - кілька хвилин і готово! Це пов'язано з тим, що неглибокі мазки стрижнів засихають буквально за хвилину, а для товстих шарів знадобиться хвилин десять - п'ятнадцять від сили. Він міцно склеїть потрібні частини виробів, навіть якщо вони зроблені з різних матеріалів.

Де застосовують клейовий пістолет?

Такий інструмент користується попитом у людей, які займаються флористикою, декоруванням приміщень, всякого роду хендмейдом або моделінгом, дитячим образотворчим мистецтвом, а також ремонтними і електромонтажними роботами різних видів. Цей, здавалося б, звичайний розхідник, може чарівно перетворюватися в краплю роси на саморобній листівці, може зіграти роль різнокольорових намистин на сувенірних виробах, а також може стати оригінальною прикрасою ялинкових іграшок, запрошень чи для чого ще вам вистачити фантазії. Але це не основне призначення клейового пістолета.

За допомогою цього інструменту можна з'єднати деталі або матеріали, що зробити будь-яким іншим методом практично неможливо. Ось перелік головних і надзвичайно корисних можливостей описуваного агрегату:

• Він дуже швидко впорається з поклейкою шпалер;

• Зможе практично непомітно відремонтувати тріснутий вазу;

• Без проблем приклеїть назад відірваний фрагмент дерева;

• Поверне на колишнє місце відійшовший плінтус на стелі;

• Допоможе остаточно закріпити виготовлену самостійно аплікацію;

• Йому навіть під силу зафіксувати джгут з електричними проводами.

Область застосування такого інструменту дуже широка. Взагалі, якщо чесно, то навіть складно сказати, що він не зможе приклеїти.

Витратні матеріали для клейових пістолетів - стрижні

В першу чергу підкреслимо, що проблем з покупкою розхідника такого типу не буде, адже його можна вільно купити в будь-якому будівельному магазині (наприклад, в I-WEST). До того ж, всі речовини, які входять до складу стрижня, абсолютно безпечні для здоров'я. У ньому немає ніяких токсинів і до того ж у нього немає неприємного запаху! Також майстер на свій смак може підібрати колір стержня: білий, прозорий, чорний, кольоровий, так він може бути навіть з різними декоративними вкрапленнями. Звичайно, що довжину і діаметр вже потрібно підбирати індивідуально під Ваш клейовий пістолет.

Як вибрати «той самий» клейовий пістолет?

Користуватися таким видом інструменту дуже легко. З таким завданням зможе впоратися навіть дитина, адже для початку експлуатації потрібно всього лише вставити в апарат стрижень і включити. Але для початку потрібно хоча-б вибрати, який ж пристрій Вам підійде. Для цього потрібно звернути увагу на наступні характеристики:

• Потужність і продуктивність;

• Швидкість подачі клею;

• Температура розплаву;

• Місткість плавильного резервуара.

Давайте трохи розберемося з характеристиками. І так, по-перше, якщо Ви хочете купити пристрій для періодичного використання, то Вам підійде інструмент з потужністю від 30 до 150 Вт. А ось для професійної сфери вже потрібен агрегат потужніший, десь близько 300 Вт.

А ось від температури розплаву залежить час плавлення стрижнів, від якої в свою чергу залежить швидкість склеювання. Інструментальний ринок пропонує нам масу пістолетів з різними рівнями швидкості подачі клею. Але, наприклад, для роботи з папером або пластиком буде більше ніж достатньо мінімального показника. Ну а для будівельних робіт, зрозуміло, швидкість повинна бути вищою.

Де купити клейовий пістолет?

Клейовий пістолет - це такий інструмент, який в будь-якому випадку стане в нагоді як в побуті, так і в професійній сфері. Адже насправді діапазон його можливостей дуже великий і він знайде своє застосування всюди.

Придбати клейовий пістолет Ви можете в нашому інтернет-магазині I-WEST. Не сумнівайтеся, на нашому сайті товари найкращої якості і за найкращими цінами!