Кошик порожній

Ключі динамометричні


Динамометричний ключ 1/2 INTERTOOL (XT-9006)
Динамометричний ключ 1/2 INTERTOOL (XT-9007)
Динамометричний ключ 1/4 INTERTOOL (XT-9001)
Динамометричний ключ 3/8 INTERTOOL (XT-9003)

Як обрати динамометричний ключ

Власний автомобіль – це дороге задоволення, але і його обслуговування також дуже витратне. Але особистий комфорт і безпека цього варті, тому не варто скупитися на автоінструменти. А особливо на такий важливий, як динамометричний ключ. З його допомогою можна затягнути нарізні сполучення з тим моментом сили, який вам необхідний. Потрібно тільки правильно його підібрати.

Вони бувають клацального типу, стрілочні та електронні.

Клацальні інструменти

Вони найпоширеніші. Їх використовують в основному для затягування гайок за годинниковою стрілкою з уже встановленим зусиллям. Але бувають і моделі, які можуть працювати і проти годинникової. Названий він так через те, що при досягненні потрібного навантаження лунає характерний звук. Точність таких інструментів дуже висока, але їх потрібно підбирати з врахуванням робочого діапазону.

Як ним користуватися: спочатку відпустіть стопорну гайку, потім встановіть на шкалі потрібне навантаження за допомогою рукоятки, а після зафіксуйте.

Стрілочні динамометричні ключі

Ці прилади найдешевші з усіх видів. Вони складаються з ручки, шкали, стрілки і квадрата для головок на кінці корпусу. Точність їх роботи менша, ніж у попереднього виду. Похибка може досягати до 8%. Коли ви затягуєте різьбове з'єднання, то стрілка залишається нерухомою, в той час корпус рухається.

Електронний вид

Електронні ключі найточніші, а тому і найдорожчі. Похибка таких моделей максимум 1%. Вони також вдосконалені сучасними технологіями – всі результати ви бачите на цифрових дисплеях, також його можна підключити до комп'ютера. Це дуже зручно, адже результати вимірів не потрібно записувати, ви можете просто їх роздрукувати.