Кошик порожній

Міксери будівельні


Міксер електричний TC-MX 1200 E Einhell (4258545)
Міксер ручний електричний 1200 Вт, 2 швидкості INTERTOOL DT-0130
Напруга живлення 220 В / споживана потужність 1200 Вт / Швидкість обертання 400/700 об / хв / Кількість швидкостей 2 / Гарантія 12 місяців
Міксер-мішалка Einhell TC-MX 1400-2 E (4258550)
Підключення до мережі: 230В ~ 50Гц / Споживана потужність: 1400 Вт / Швидкість х. х.: 1-а передача: 0-480 об/хв 2-а передача: 0-780 об/хв / Вага нетто: 3,5 кг
Міксер-мішалка Einhell TE-MX 1600-2 CE (4258555)
Підключення до мережі: 230В ~ 50Гц / Потужність 1600 Вт / Швидкість 750 об / хв / Вага нетто: 3,7 кг / Розміри в упаковці: 325x325x210 м
Дриль-міксер STANLEY 1400 Вт (SDR1400)
Потужність: 1400 Вт / Вага: 2.95 кг / Джерело живлення: мережевий / Макс. кількість обертів 1 швидкість: 400 об/хв / Макс. кількість обертів 2 швидкість: 800 об/хв / Максимальний крутний момент: 80 Нм / Комплектація: двоступенева насадка-міксер, спеціальний ключ

Для чого потрібен будівельний міксер?

Кожен ремонт, не має значення грандіозний професійний або ж дрібна реконструкція, тягне за собою потребу використання якихось розчинів. Тобто, для їх приготування майстер повинен змішати або розмішати базові розчини до цілісної фінішної консистенції. Наприклад, часто робочими матеріалами в таких завданнях виступають: клей, фарба, штукатурка та інше. А якщо ж проводитися великий кардинальний ремонт, то ці суміші задіюють ще і в значних обсягах. Звичайно, в світі є ще сміливці, які, не шкодуючи свого здоров'я і не боячись фізичних навантажень, продовжують виконувати змішування вручну донині. Але навіщо так напружуватися, якщо є можливість полегшити свою працю і зробити роботу набагато швидше і продуктивніше? Найкращим варіантом для цього буде придбання будівельного міксера, який дозволить власникові зберегти свої сили і час, а також принесе набагато якісніший результат.

Переваги використання будівельного міксера

Оскільки в умовах будівельного ринку покупцям пропонують водорозчинні матеріали у вигляді порошку або гранул, то для подальшої роботи їх потрібно не просто розчинити у воді, а ще й гарненько збити для отримання однорідної рідини. І якщо в цій справі застосовувати такі підручні засоби як кисть, якась палиця або щось інше в цьому роді, то домогтися ідеального результату буде дуже складно, а часом навіть неможливо. Цьому факту сприяють грудки або злиплі частки, які залишаються і негативно впливають на якість і продуктивність подальшого виконання завдань.

Наприклад, давайте згадаємо так званий «дідівський» метод приготування цементного розчину: лопатою насухо мішають бетон з цементом, а потім додають воду і знову мішають вручну. Виконання такого ряду процесів тягне за собою знатні силові витрати. Але чомусь навіть зрозумівши, що пророблення такого складного ряду непотрібних занять вручну не дає бажаних результатів, люди починають шукати як би вийти з ситуації, не витрачаючи при цьому багато грошей. І в більшості випадків «дешевими і сердитими» замінниками будівельного міксера стають перфоратори і дрилі.

Відзначимо відразу, що навіть якщо у перфоратора присутній режим обертання і потужний двигун, то це не означає, що їм можна змішувати будівельні речовини. Звичайно, кілька разів з його допомогою виконати такого роду завдання у майстра вийде, але при такому способі використання в подальшому інструменту загрожує вихід з ладу затискного механізму SDS патрона або ж пошкодження стовбура. Тоді користувач залишиться без перфоратора, ну або понесе в ремонт і, в кращому випадку, заплатить за ремонт десь третину цілої вартості агрегату. Така ж доля при перемішуванні розчинів чекає і дриль: навантаження такого роду розхитають патрон і цим знищать підшипник і шестерні редуктора. Крім того, свій «убивчий» слід залишать ще й бризки розмішуваної рідини, які потраплять всередину.

Виходячи з цього можна виділити три дуже важливих переваги будівельних мішалок, які важливі під час будь-яких спеціалізованих робіт: зниження трудовитрат, економія часу і в результаті - якісний розчин.

Який і де будівельний міксер найкраще купити?

Щоб не помилитися при виборі, потрібно уважно переглянути характеристики. Якщо Ви шукайте помічника для побутових завдань, то Вам підійде ручний міксер з потужністю до 500 Вт. Якщо ж плануєте працювати з сильнов’язкими речовинами, то оптимальним варіантом є моделі з редуктором - багатошвидкісні міксери. А якщо покупка здійснюється для частих і об'ємних робіт, то не шкодуйте грошей і відразу купуйте професійні моделі з великою потужністю. Підійдуть стаціонарні апарати. Також зверніть увагу на ручку інструменту, адже якщо вона не буде Вам зручною, то і працювати буде складніше.

Як то кажуть, часто те, що ми шукаємо все життя, знаходиться у нас прямо під носом. Так і в цьому випадку! Щоб замовити будівельний міксер, який стане Вашим вірним помічником, оформіть замовлення на сайті нашого інтернет-магазину I-WEST і почніть насолоджуватися своєю роботою.