Кошик порожній

Набори пневматичного інструменту


Набір для компресора Eurotec AT 113 EUROTEC
Комплектація: Спіральний шланг, Миючий пістолет, Пістолет для підкачки коліс, Повітряний пістолет, Краскопульт

Набір пневмоінструмента для справжнього майстра

В силу того, яку популярність набуває пневмоінструмент, автомайстерні, шиномонтажні майстерні, металообробні виробництва, приватні господарства активно закуповують цілі набори. Тому ми вирішили розповісти про те, які елементи бувають в наборах, як правильно вибирати цей товар і на які характеристики звертати увагу.

Як же обрати набір для компресора?

Перш за все, звертайте увагу на його комплектацію – порада банальна, але дієва, адже різні набори інструментів навіть одного призначення можуть повністю відрізнятися за своїм змістом. Існують такі види пневмноінструментів: пневмофарбопульти, пневмошуруповерти, пневмодрилі, пневмоінструменти для напилення, накачування, пневмостеплери, пневматичні болгарки, шланги для компресора і ще багато інших. Те, які одиниці входять в набір пневматичного інструменту, залежить від його призначення. Так, наприклад, в фарбувальному ви швидше за все знайдете фарбувальний пістолет, пістолет для розпилення рідин, спіральний шланг і продувний пістолет.

Щоб купити набір пневмоінструменту, який буде відповідати Вашим вимогам, зверніть увагу на наступні параметри:

- кількість одиниць (їх комплект);

- виробник;

- робочий тиск;

- витрата повітря.

Робочий тиск – показник, що характеризує скільки стисненого повітря необхідно для роботи пневмоінструменту. Уважно звіряйте робочий тиск разом з компресором, адже він повинен бути на 20-30 відсотків меншим, ніж на ньому, для нормальної роботи.

Витрата повітря безпосередньо пов'язана з працездатністю елементів, які входять в набір для компресора, як і робочий тиск залежить від його потужності. Пам'ятайте, що не можна обирати інструменти, які не будуть підходити для вашого компресора.

Переваги пневмоінструментів

По-перше, вони дешевші, ніж аналоги, які працюють від електромережі. Також такі інструменти можна використовувати в приміщеннях з високою вологістю. Ще пневмоінструменти набагато безпечніші для роботи. Не забувайте і про зручність в роботі. Такі інструменти набагато легші за електричні, а тому і мобільніші.

А купуючи такі набори Ви можете значно заощадити кошти, адже якщо купувати їх по одному, сума витрат зросте.

В інтернет-магазині I-WEST ви можете купити набір пневматичних інструментів таких виробників як Intertool, Metabo, EINHELL, MIOL – це бренди, відомі своєю якістю не лише в Україні. Ми завжди радимо обирати тільки перевірених виробників, яких ми постаралися зібрати на сторінці нашого інтернет-магазину, так як бренд – це не просто напис на інструментах. Бренд – це гарантія довгої служби та якості.