Кошик порожній

Пили шабельні


Пила сабельна Einhell TH-AP 650 E (4326141)

Чи потрібні на ділі шабельні пили?

Сучасний ринок інструментів невимовно багатий. Він пропонує нам безліч інструментів, про призначення яких навіть не всі професійні майстри знають. І, напевно, саме це розмаїття і збиває людей з пантелику. Адже чомусь наші люди одержимі стереотипом, що апарат з наявністю безлічі функцій і призначень автоматично поганий. Частка правди в тому, що може все ж і краще виконувати конкретну роботу конкретним спеціалізованим пристроєм, але не завжди. Бувають випадки, коли серйозно можна це завдання вирішити швидше і якісніше використовуючи якийсь агрегат-замінник. А ще трапляється, що в процесі праці з'являється нагальна потреба в застосуванні відразу декількох інструментів. Таке проробляти не завжди дуже зручно, та й часу витрачається більше. То якщо існує зручна техніка, якій під силу виконувати кілька типів робіт, то чому б нею не скористатися? Адже з кожним днем ми бачимо нові обладнання, які в черговий раз доводять, що ручна праця потроху відходить на задній план, адже виробники намагаються все можливе і неможливе механізувати. Так електродрилі витісняють ручні дрилі, а бензопили затьмарюють пили. А ось на заміну ножівці прийшла шабельна пила, яка підходить для робіт і по дереву, газобетону, металу, бетону і каменю! У цій статті мова піде саме про неї.

Так що таке шабельна пила і де її використовують?

Цей інструмент є універсальним. Зовні він схожий на суміш дрилі та електролобзика. Але дивлячись на можливості розумієш, що це щось гібридне між електролобзиком і і електропилкою.

А що на рахунок сфери застосування, то вона досить широка. Адже як вже було сказано, апарат універсальний і це сприяє можливості різати ряд різних матеріалів. Так ось, шабельна пила володіє можливостями 7 пристроїв і її навіть можна використовувати замість них. Перелік цих замінних пристроїв: циркулярна пила, ручна ножівка по металу і дереву, сучкоріз, ланцюгова електропила, УШМ і електролобзик.

Дивовижно, чи не так? Один агрегат, а скільки способів застосування - від саду до професійного будівництва. А ще ж є цілий ряд завдань, в яких саме цей інструмент буде виступати кращим помічником. Наприклад, під час обрізання дерев в саду, розборі старих дерев'яних споруд, обрізки труб і арматури (особливо в місцях, куди інші прилади дістатися не можуть). І цей список можна ще продовжувати!

Хочемо підкреслити, що шабельні пили можуть похвалитися дуже важливою перевагою - безпекою. На відміну від болгарки, наприклад, під час різання металу зовсім немає іскор. Та й крім того, вона відзначається зручністю і швидкістю від ланцюгової пили під час обрізання дерев в «закритих» місцях. Тобто, описуваний пристрій з легкістю може працювати навіть там, де звичайні апарати не впораються.

Види шабельних пил

• Мережеві. Цей тип потужніший, більше важить і здатний довше працювати, але тільки при наявності розетки.

• Акумуляторні. З ними зручніше працювати де-небудь на природі, адже вони не потребують мережі.

Крім того, ще ці пили поділяють на моделі для професійного і побутового використання. Відмінності стандартні - професійна техніка потужніша, важча, дорожча і виготовлена з міцних матеріалів, націлена на довгу безперервну роботу. А побутові агрегати хоч і простіші, але ідеально підійдуть для виконання завдань в господарстві.

Як не помилитися при виборі шабельної пили?

Обов'язково визначтеся зі сферою використання інструменту! Про це потрібно пам'ятати і робити це перед кожною покупкою. Уважно вивчіть характеристики, щоб дізнатися про потужність і продуктивність бажаного обладнання.

Крім того, придивіться до додаткових параметрів. Дуже важливим є ергономічність, адже чим зручнішою виявиться пила, тим легше Вам буде з нею працювати. Перевірте для додаткової безпеки наявність кнопки блокування пуску, яка уникне випадкового спрацьовування. Також якість роботи великою мірою залежить від рівня віброізоляції. Як пиляти щось, якщо пристроєм трясе? Також комфорт у Ваш труд внесуть такі додаткові функції: механізм зміни пилки, захист від перевантаження, електродинамічне гальмо і регулятор глибини пропила.

Купити потрібну модель шабельної пили можна в інтернет-магазині I-WEST. А при покупці від 1000 гривень Вас чекає приємний подарунок - безкоштовна доставка!