(067) 676-44-35, (050) 378-45-43

Кошик порожній

Гайковерти пневматичні


Гайковерт пневматичений в чемодані INTERTOOL PT-1101 Товар по промокоду
Гайковерт пневматичний DSSW 1690-3 / 4 " Акція
Безкоштовна доставка Гайковерт пневматичний DSSW 1690-3 / 4 "

9952грн 15840грн

Гайковерт пневматичний DSSW 2440-1" Акція
Безкоштовна доставка Гайковерт пневматичний DSSW 2440-1"

21213грн 26532грн

Гайковерт пневматичний професійний INTERTOOL PT-1103 Товар по промокоду
Гайковерт пневматичний професійний INTERTOOL PT-1104 Товар по промокоду
Гайковерт пневматичний професійний INTERTOOL PT-1105 Товар по промокоду
Гайковерт пневматичний професійний PT-1106 Товар по промокоду
Кутовий гайковерт INTERTOOL PT-1111 Товар по промокоду
Кутовий гайковерт у валізі INTERTOOL PT-1110 Товар по промокоду
Пневматичний гайковерт Metabo DRS 95
Ударний пневматичний гайковерт Metabo DSSW 360 Set Акція
Ударний пневматичний гайковерт Metabo DSSW 930 Акція

Зібралися купити пневматичний гайковерт? Тоді Ви звернулися за призначенням – інтернет-магазин I-WEST завжди радий допомогти з покупкою! 

Що таке гайковерт і для чого його використовують?

Іноді трапляються ситуації, коли дуже терміново потрібно або щось прикрутити, або навпаки – відкрутити. Але Ваш гайковий ключ не допомагає, оскільки до цього з'єднання він просто не дістає, або не може виконати цю задачу. Причини бувають різними, наприклад гайки знаходяться в заіржавівшому металі та вилучити їх звідти дуже складно, а звичайним гайковим ключем іноді і зовсім неможливо. Ось тут на допомогу і приходить гайковерт! 

Так що ж таке все-таки гайковерт? Це інструмент, за допомогою якого здійснюється закручування і відкручування складних з'єднань на болтах або гайках, ще він може вам допомогти вкрутити або викрутити глухар, або анкер-шуруп. 

Різновиди пневматичних гайковертів

Якщо ж візуально подивитися на гайковерт, то може здатися, що це звичайна дриль, але з дивною насадкою в отворі головки інструменту. Але насправді це не так і можливих варіацій типів цього агрегату не мало. Так чим же все-таки один вид відрізняється від іншого?

По-перше, за типом виконання гайковерти можуть бути прямі і кутові. Напрямок осей обертання шпинделя – головна відмінність. У прямих інструментах такого типу вона паралельна осі обертання двигуна, крім того, їм властивий вищий момент затяжки (до 4500 Нм). А в кутових гайковертах напрямок осі розташовується під прямим кутом до осі корпусу, момент затягування тут менший (100-120 Нм). 

По-друге, цей інструмент ще можна поділити на дві великі групи: ударні і неударні. До першої категорії належить техніка, у якій патрон обертається швидше завдяки сильним імпульсом від двигуна. Такі агрегати користуються популярністю у професійній роботі, оскільки кріплення без проблем може впоратися навіть з дуже щільним матеріалом. До другої категорії – неударні – відносяться гайковерти, які допомагають у роботі зі складними конструкціями і більше підходять новачкам. Переважно їх використовують для закручення і розкручення гайок. Крім того, вони можуть похвалитися пістолетоподібною рукояткою і функцією реверсу. 

Але найважливішим відмінністю, без сумнівів, є тип живлення. Тут виділяють дві великі групи - пневматичні і електричні. І кожен вид з цих інструментів наділений рядом своїх особливостей і унікальностей, які дуже важливі, на них Ви повинні обов'язково звернути увагу при покупці! 

І ось ми підійшли до головного питання і наш інтернет-магазин I-WEST постарається докладно розповісти Вам про можливості, особливості і характеристики пневматичної гайковерта.

Чим пневматичний гайковерт кращий?

По-перше, інструментам такого типу характерна надзвичайна витривалість і надійність. Та й робота в умовах підвищеної складності для них не проблема. Можуть спокійно працювати кілька змін підряд і тому користуються великою популярністю у професіоналів свого діла. 

По-друге, завдяки невеликій вазі ручної техніки працювати буде зручніше. Оскільки в такому типі гайковертів відсутній електродвигун – маса менша і тому навантаження на руки майстра теж менше. 

По-третє, ці гайковерти можуть похвалитися своєю міцністю. Пневмогайковерти не просто виготовляються з міцних матеріалів - ні, - вони складаються з максимум 30 деталей і їх корпус ретельно скріплюється настільки, що всередину пневмогайковерта не може потрапити пил.

Четвертим великим плюсом цієї техніки є реверс. Він здатний змінювати напрям обертання. 

Як працює пневмогайковерт?

Працює пневмогайковерт з допомогою стисненого повітря, і зрозуміло, що разом з придбанням пневмоінструментів необхідно запастися також і хорошим компресором, оскільки від нього також значно залежить їхня працездатність. Інструменти приєднуються до компресора за допомогою спеціального шланга і з його допомогою приводяться в дію.

Ударні інструменти здійснюють роботу з потужним імпульсом, завдяки чому забезпечується швидке відкручування навіть заржавілих елементів. Завдяки ударному пневмогайковерту на відкручування одного елемента використовується не більше п'яти секунд.

На що звернути увагу при виборі?

У першу чергу потрібно порівняти поставлені Вами завдання з можливостями агрегату. Для цього оцініть його технічні характеристики: 

- Форма корпусу;

- Момент затягування;

- Швидкість обертання;

- Діаметр шпинделя;

- Витрата повітря;

- Ударність.

Приміром, на ремонтній станції, складальному виробництві або автосервісі не обійтися без ударних пневматичних гайковертів. Вони завжди допоможуть у роботі, коли потрібно буде докласти серйозних зусиль. А ось прямі пневматичні гайковерти знадобляться при виконанні нескладних завдань.

Де купити?

Гайковерти – незамінні помічники і в побуті, і на виробництві. Спочатку може здатися, що купувати техніку легко. Але все ж, якщо Ви хочете придбати якісний інструмент, який буде служити вам довго, допомагати в господарстві або професійної діяльності – вибирайте пневмогайковерти відомих виробників і насолоджуйтеся надійною роботою. Існує дуже багато видів цієї техніки, багато з яких представлені в нашому інтернет-магазині I-WEST.