Кошик порожній

Гайковерти пневматичні


Кутовий гайковерт 1/2 INTERTOOL (PT-1111)

Що таке гайковерт і для чого його використовують?

Зібралися купити пневматичний гайковерт? Тоді Ви звернулися за призначенням – інтернет-магазин I-WEST завжди радий допомогти з покупкою! Іноді трапляються ситуації, коли дуже терміново потрібно або щось прикрутити, або навпаки – відкрутити. Але Ваш гайковий ключ не допомагає, оскільки до цього з'єднання він просто не дістає, або не може виконати цю задачу. Причини бувають різними, наприклад гайки знаходяться в заіржавівшому металі та вилучити їх звідти дуже складно, а звичайним гайковим ключем іноді і зовсім неможливо. Ось тут на допомогу і приходить гайковерт! 

Так що ж таке все-таки гайковерт? Це інструмент, за допомогою якого здійснюється закручування і відкручування складних з'єднань на болтах або гайках, ще він може вам допомогти вкрутити або викрутити глухар, або анкер-шуруп. 

Різновиди пневматичних гайковертів

Якщо ж візуально подивитися на гайковерт, то може здатися, що це звичайна дриль, але з дивною насадкою в отворі головки інструменту. Але насправді це не так і можливих варіацій типів цього агрегату не мало. Так чим же все-таки один вид відрізняється від іншого?

По-перше, за типом виконання гайковерти можуть бути прямі і кутові. Напрямок осей обертання шпинделя – головна відмінність. У прямих інструментах такого типу вона паралельна осі обертання двигуна, крім того, їм властивий вищий момент затяжки (до 4500 Нм). А в кутових гайковертах напрямок осі розташовується під прямим кутом до осі корпусу, момент затягування тут менший (100-120 Нм). 

По-друге, цей інструмент ще можна поділити на дві великі групи: ударні і неударні. До першої категорії належить техніка, у якій патрон обертається швидше завдяки сильним імпульсом від двигуна. Такі агрегати користуються популярністю у професійній роботі, оскільки кріплення без проблем може впоратися навіть з дуже щільним матеріалом. До другої категорії – неударні – відносяться гайковерти, які допомагають у роботі зі складними конструкціями і більше підходять новачкам. Переважно їх використовують для закручення і розкручення гайок. Крім того, вони можуть похвалитися пістолетоподібною рукояткою і функцією реверсу. 

Але найважливішим відмінністю, без сумнівів, є тип живлення. Тут виділяють дві великі групи - пневматичні і електричні. І кожен вид з цих інструментів наділений рядом своїх особливостей і унікальностей, які дуже важливі, на них Ви повинні обов'язково звернути увагу при покупці! 

І ось ми підійшли до головного питання і наш інтернет-магазин I-WEST постарається докладно розповісти Вам про можливості, особливості і характеристики пневматичної гайковерта.

Чим пневматичний гайковерт кращий?

По-перше, інструментам такого типу характерна надзвичайна витривалість і надійність. Та й робота в умовах підвищеної складності для них не проблема. Можуть спокійно працювати кілька змін підряд і тому користуються великою популярністю у професіоналів свого діла. 

По-друге, завдяки невеликій вазі ручної техніки працювати буде зручніше. Оскільки в такому типі гайковертів відсутній електродвигун – маса менша і тому навантаження на руки майстра теж менше. 

По-третє, ці гайковерти можуть похвалитися своєю міцністю. Пневмогайковерти не просто виготовляються з міцних матеріалів - ні, - вони складаються з максимум 30 деталей і їх корпус ретельно скріплюється настільки, що всередину пневмогайковерта не може потрапити пил.

Четвертим великим плюсом цієї техніки є реверс. Він здатний змінювати напрям обертання. 

Як працює пневмогайковерт?

Працює пневмогайковерт з допомогою стисненого повітря, і зрозуміло, що разом з придбанням пневмоінструментів необхідно запастися також і хорошим компресором, оскільки від нього також значно залежить їхня працездатність. Інструменти приєднуються до компресора за допомогою спеціального шланга і з його допомогою приводяться в дію.

Ударні інструменти здійснюють роботу з потужним імпульсом, завдяки чому забезпечується швидке відкручування навіть заржавілих елементів. Завдяки ударному пневмогайковерту на відкручування одного елемента використовується не більше п'яти секунд.

На що звернути увагу при виборі?

У першу чергу потрібно порівняти поставлені Вами завдання з можливостями агрегату. Для цього оцініть його технічні характеристики: 

- Форма корпусу;

- Момент затягування;

- Швидкість обертання;

- Діаметр шпинделя;

- Витрата повітря;

- Ударність.

Приміром, на ремонтній станції, складальному виробництві або автосервісі не обійтися без ударних пневматичних гайковертів. Вони завжди допоможуть у роботі, коли потрібно буде докласти серйозних зусиль. А ось прямі пневматичні гайковерти знадобляться при виконанні нескладних завдань.

Де купити?

Гайковерти – незамінні помічники і в побуті, і на виробництві. Спочатку може здатися, що купувати техніку легко. Але все ж, якщо Ви хочете придбати якісний інструмент, який буде служити вам довго, допомагати в господарстві або професійної діяльності – вибирайте пневмогайковерти відомих виробників і насолоджуйтеся надійною роботою. Існує дуже багато видів цієї техніки, багато з яких представлені в нашому інтернет-магазині I-WEST.