(067) 676-44-35, (050) 378-45-43

Кошик порожній

ПневмостеплериСтеплер пневматичний INTERTOOL PT-1615 Акція
Безкоштовна доставка Степлер пневматичний INTERTOOL PT-1615

2192грн 2549грн

Степлер пневматичний Metabo DKG 80/16 METABO (601564500) Акція
Степлер пневматичний Metabo DPN 25 METABO (601563500) Акція
Степлер пневматичний Metabo DSN 50 METABO (601568500) Акція
Степлер пневматичний для скоб Metabo DKG 90/40 METABO (601566500) Акція
Пневмостеплер Metabo DKNG 40/50 METABO (601562500) Акція
Безкоштовна доставка Пневмостеплер Metabo DKNG 40/50 METABO (601562500)

5107грн 7524грн

Степлер MIOL (71-050)
Матеріал: конструкційна сталь / Товщина скоб: 0,8 мм / Розмір скоб h: 4-14 мм / Упаковка: ковзаюча блістерна карта
Степлер певматичний Metabo DKG 114/65 METABO (601567500) Акція
Степлер пневматичний Makita AF505 MAKITA
Степлер пневматичний Makita AN621 MAKITA
Степлер пневматичний Makita AN901 MAKITA
Степлер пневматичний Makita AN943K MAKITA
Степлер пневматичний Makita AT1150A MAKITA
Степлер пневматичний Makita AT2550A MAKITA

Для чого використовують пневмостеплери

У кожного доброго господаря в будинку повинен бути такий інструмент. Адже хоча він на перший погляд і не так важливий як інші, але насправді дуже навіть багатофункціональний. Цей агрегат завжди зможе Вам допомогти в таких роботах як, наприклад, кріплення проводів, кабелів, ковроліну, руберойду або ж пароізоляції. Може знадобитися пневмостеплер також і при виконанні ряду інших завдань, таких як оббивка меблів або ж оббивка стін вагонкою, можна використовувати для кріплення листів ДВП до дерева і багато іншого. 

Як працює пневмостеплер

За рахунок того, що такий степлер працює від стисненого повітря, його можна назвати найпотужнішим у своєму виді. У такій конструкції немає головної пружини – головним виконавцем усіх робіт тут виступає пневмоциліндр. На цю деталь і потрапляє повітря від пневморозподільника, який в свою чергу управляється за допомогою педалі (якщо це стаціонарна модель) або ж курком (якщо модель ручна).

Робочий тиск і, частково, витрата повітря на один удар – це головні і найважливіші характеристики такого інструменту. Існують типи моделей, яким для роботи потрібно тиск 4 бари, а є й такі, які потребують більшої кількості тиску – 6-8 бар. Оскільки в більшості випадків будь-яких казусів з нестачею повітря немає, то, в принципі, такий агрегат може потягнути звичайний пересувний компресор. Напевно, завдяки цьому факту цей вид степлерів все частіше використовують у цехах і на будівельних майданчиках.

Описані пневмостеплеры мають всі корисні властивості зшивачів на електриці, але при цьому можуть похвалитися низкою власних особливостей, таких як: механізм проти заїдання скоб, система блокування, регулювання удару і багато іншого. А найбільш продуктивним інструментам під силу навіть впоратися з широкими і довгими скобами, цвяхами середніх розмірів.

Різновиди

З усіх пневмостеплерів, які Ви можете знайти в нашому магазині i-west, виділяють три типи інструментів:

• Оббивні – їх застосовують при роботі з меблями, наприклад для фіксації тканини, ДВП або ж інших матеріалів.

• Каркасні – цей вид сприяє виготовленню ящиків і піддонів або ж зшиванню дошок.

• Пакувальні – такі степлери використовують для зшивання коробок з картону або поліетиленової плівки. 

Плюси пневмостеплерів

Найбільшою перевагою такого інструменту безумовно є їх легкість у користуванні. Не дивлячись на простоту, цей агрегат завжди виконує свої завдання дуже швидко, якісно і надійно, при цьому не завдаючи ні якої шкоди. 

Потрібно підкреслити зручність експлуатації описуваного степлера, адже при роботі у Вас задіяна тільки одна рука.

Так само завдяки універсальності деяких видів цих сучасних інструментів, вони можуть працювати не тільки зі стандартними скобами, а також взаємодіяти з цвяхами або спеціальними круглими скобами. 

Ще однією перевагою такого багатофункціонального агрегату є його проста конструкція – вона довговічна і легка в обслуговуванні. Але якщо Ви насправді хочете, щоб цей пневмостеплер довго Вам допомагав у господарстві, то не треба забувати його хоча б іноді чистити! 

Цінна особливість пневматики проявляється у швидкості забивання скоб – він зазвичай це робить в два рази швидше будь-якого аналога на електриці.

Який же пневмостеплер вибрати?

Оскільки асортимент цього товару дуже великий, для грамотного вибору інструменту Ви повинні звернути увагу на кілька важливих моментів.

По-перше, перегляньте список характеристик і вже у своєму майбутньому виборі відштовхуйтеся від них. Наприклад від розміру скоб і залежить сфера застосування – чим більша скоба за розміром, тим могутнішим повинен бути степлер. Подумайте про те, що чим меншою буде вага обраного інструменту, тим Вам буде легше працювати. Це пов'язано з тим, що при будь-якій задачі Вам доведеться довго тримати пневмостеплер в руках, а це фізичне навантаження не з легких. Також велику роль відіграє показник витрати повітря – він повинен коливатися в межах 20% до 30% від такого ж показника компресора. 

По-друге, добряче подумайте, для яких точно цілей він Вам потрібний? Як часто і де Ви плануєте користуватися інструментом? В яких умовах і з якими матеріалами Ви зібралися працювати? 

Тільки після ретельного осмислення цих не складних пунктів Ви зможете правильно вибрати собі в допомогу агрегат, який буде полегшувати Вам роботу по господарству або в іншій сфері діяльності. 

Маленька підказка, якщо Ви зібралися використовувати інструмент в цеху і компактність для вас не головне – сміливо купуйте пневматичний степлер, швидше за все він і буде ідеальним варіантом. Оскільки здебільшого кожен цех оснащений компресорною станцією і магістраллю зі стисненим повітрям.