Кошик порожній

ПневмостеплериДля чого використовують пневмостеплери

У кожного доброго господаря в будинку повинен бути такий інструмент. Адже хоча він на перший погляд і не так важливий як інші, але насправді дуже навіть багатофункціональний. Цей агрегат завжди зможе Вам допомогти в таких роботах як, наприклад, кріплення проводів, кабелів, ковроліну, руберойду або ж пароізоляції. Може знадобитися пневмостеплер також і при виконанні ряду інших завдань, таких як оббивка меблів або ж оббивка стін вагонкою, можна використовувати для кріплення листів ДВП до дерева і багато іншого. 

Як працює пневмостеплер

За рахунок того, що такий степлер працює від стисненого повітря, його можна назвати найпотужнішим у своєму виді. У такій конструкції немає головної пружини – головним виконавцем усіх робіт тут виступає пневмоциліндр. На цю деталь і потрапляє повітря від пневморозподільника, який в свою чергу управляється за допомогою педалі (якщо це стаціонарна модель) або ж курком (якщо модель ручна).

Робочий тиск і, частково, витрата повітря на один удар – це головні і найважливіші характеристики такого інструменту. Існують типи моделей, яким для роботи потрібно тиск 4 бари, а є й такі, які потребують більшої кількості тиску – 6-8 бар. Оскільки в більшості випадків будь-яких казусів з нестачею повітря немає, то, в принципі, такий агрегат може потягнути звичайний пересувний компресор. Напевно, завдяки цьому факту цей вид степлерів все частіше використовують у цехах і на будівельних майданчиках.

Описані пневмостеплеры мають всі корисні властивості зшивачів на електриці, але при цьому можуть похвалитися низкою власних особливостей, таких як: механізм проти заїдання скоб, система блокування, регулювання удару і багато іншого. А найбільш продуктивним інструментам під силу навіть впоратися з широкими і довгими скобами, цвяхами середніх розмірів.

Різновиди

З усіх пневмостеплерів, які Ви можете знайти в нашому магазині i-west, виділяють три типи інструментів:

• Оббивні – їх застосовують при роботі з меблями, наприклад для фіксації тканини, ДВП або ж інших матеріалів.

• Каркасні – цей вид сприяє виготовленню ящиків і піддонів або ж зшиванню дошок.

• Пакувальні – такі степлери використовують для зшивання коробок з картону або поліетиленової плівки. 

Плюси пневмостеплерів

Найбільшою перевагою такого інструменту безумовно є їх легкість у користуванні. Не дивлячись на простоту, цей агрегат завжди виконує свої завдання дуже швидко, якісно і надійно, при цьому не завдаючи ні якої шкоди. 

Потрібно підкреслити зручність експлуатації описуваного степлера, адже при роботі у Вас задіяна тільки одна рука.

Так само завдяки універсальності деяких видів цих сучасних інструментів, вони можуть працювати не тільки зі стандартними скобами, а також взаємодіяти з цвяхами або спеціальними круглими скобами. 

Ще однією перевагою такого багатофункціонального агрегату є його проста конструкція – вона довговічна і легка в обслуговуванні. Але якщо Ви насправді хочете, щоб цей пневмостеплер довго Вам допомагав у господарстві, то не треба забувати його хоча б іноді чистити! 

Цінна особливість пневматики проявляється у швидкості забивання скоб – він зазвичай це робить в два рази швидше будь-якого аналога на електриці.

Який же пневмостеплер вибрати?

Оскільки асортимент цього товару дуже великий, для грамотного вибору інструменту Ви повинні звернути увагу на кілька важливих моментів.

По-перше, перегляньте список характеристик і вже у своєму майбутньому виборі відштовхуйтеся від них. Наприклад від розміру скоб і залежить сфера застосування – чим більша скоба за розміром, тим могутнішим повинен бути степлер. Подумайте про те, що чим меншою буде вага обраного інструменту, тим Вам буде легше працювати. Це пов'язано з тим, що при будь-якій задачі Вам доведеться довго тримати пневмостеплер в руках, а це фізичне навантаження не з легких. Також велику роль відіграє показник витрати повітря – він повинен коливатися в межах 20% до 30% від такого ж показника компресора. 

По-друге, добряче подумайте, для яких точно цілей він Вам потрібний? Як часто і де Ви плануєте користуватися інструментом? В яких умовах і з якими матеріалами Ви зібралися працювати? 

Тільки після ретельного осмислення цих не складних пунктів Ви зможете правильно вибрати собі в допомогу агрегат, який буде полегшувати Вам роботу по господарству або в іншій сфері діяльності. 

Маленька підказка, якщо Ви зібралися використовувати інструмент в цеху і компактність для вас не головне – сміливо купуйте пневматичний степлер, швидше за все він і буде ідеальним варіантом. Оскільки здебільшого кожен цех оснащений компресорною станцією і магістраллю зі стисненим повітрям.