Кошик порожній

Полірувальні машини


Полірувально-шліфувальна машина Einhell CC-PO -1100/2E (2093265)
Потужність: 1100 Вт / Частота обертання на холостому ходу: 1000-3500 об / хв / Розмір оброб. поверхності: Ø180 мм
Полірувально-шліфувальна машина Einhell CC-PO -1100 / 1E  (2093264)
Підключення до мережі: 230В ~ 50Гц / Потужність: 1100 Вт / Частота обертання на холостому ходу: 1000-3500 об / хв / Розмір робочої поверхні: 180 мм / Розмір шліф диска: 180 мм / Вага нетто: 2,76 кг / вага брутто: 4,25 кг / Розміри в упаковці: 439 x 129 x 330
Полірувальна машина Einhell CC-PO 90 (2093173)
Підключення до мережі: 230В ~ 50Гц / Потужність: 90 Вт / Частота обертання на холостому ходу: 3700 об / хв / Розмір оброб.поверхності: Ø240 мм / Розмір шліф диска: Ø240 мм / Вага нетто: 1,91 кг

Пристрій для полірування - ваша гарантія бездоганної гладкості!

На жаль, немає нічого вічного і все з часом втрачає свій колишній вигляд. Затятих естетиків (та й не тільки їх, а за великим рахунком - всіх майстрів) дико дратує той факт, що через деякий часовий відрізок інструмент зовні деформується. У більшості випадків цієї зміні сприяє поява навіть самих дрібних подряпин і різних відкладень, які починають накопичуватися після кожної експлуатації. Хоча при цьому використовуваний пристрій буде і далі виконувати поставлені завдання як і раніше, але все ж за зовнішнім виглядом будемо видно, що агрегат вже не новий. Але не треба опускати руки, адже на сьогоднішній день існує винахід, які зможе допомогти виправити сформовану ситуацію - це полірувальна машина!

Що це таке і яке призначення в полірувальної машини?

Якщо улюблений апарат втратив своє колишнє сяйво і у Вас з'явилося бажання або нагальна потреба преобразити його, або хоча-б трохи освіжити зовнішній вигляд, то з цією метою під силу Вам допомогти шліфувальній машині! Використовуючи цей диво-винахід, майстер зможе повністю або частково (залежить від занедбаності ситуації) повернути чарівний вид пластику, деревині, металу, натуральному і штучному камінню. Також таку техніку часто застосовують для полірування скляних вітрин, нержавіючих елементів, технологічного обладнання і навіть дверей!

Без обладнання описуваного класу не зможе обійтися жоден автосервіс, адже кожен автомобіль під час своєї роботи піддається негативному впливу різних чинників, наприклад таких: сіль, атмосферні опади, сонце, пісок, технічні рідини, пил, розплавлений бітум, пташиний послід і ще багато інших механічних рідин. Крім того, чули про таку серйозну проблему, як корозія кузова? Так ось, її причиною є порушення лакофарбового покриття та результатні мікротріщини, які хоча і можна було вчасно заполірувати, але цього не зробили, тому в них потрапила волога і викликала корозію. А щоб «вилікувати залізного коня» власнику доведеться викласти ох яку не маленьку суму.

Полірувальні машини також вкрай необхідні при виготовленні металевих деталей, адже щоб підготувати річ до гальванізації або до якого-небудь покриття, потрібно її спочатку відполірувати.

Будова полірувальної машини

Конструкція описуваного інструменту обов'язково має в складі такі елементи: корпус, диск, рукоятки, кнопка фіксації шпинделя і вимикач. Спеціальні насадки виготовляють з губки, овчини і повсті. Для кожного рівня полірування передбачена спеціальна насадка і паста.

Часто полірувальну машину плутають зі шліфувальною. Але це помилка, адже між ними є відмінність - у перших крутний момент вищий, а швидкість обертів шпинделя нижча.

Вибір і покупка машини для полірування

Для початку, як би це банально не звучало, визначтесь для чого і в якій сфері Ви будете використовувати обладнання, щоб потім не виникало проблем. Це допоможе визначити потрібний клас техніки: професійна, напівпрофесійна або ж побутова.

Щоб обробляти великі поверхні в промисловості знадобитися професійний пристрій. Хоча він і коштує дорожче, але буде більш стійким до тривалих навантажень. Для цеху або автосервісу цілком підійде напівпрофесійна машина. А якщо Ви хочете зробити покупку для застосування в господарстві - то сміливо беріть побутову модель і точно не прогадаєте.

Також важливу роль при виборі відіграють характеристики. Обов'язково зверніть увагу на головні параметри:

• Потужність. Саме вона визначає продуктивність приладу. Чим більшим буде показник потужності - тим довше вона зможе працювати.

• Можливість перемикання швидкостей. Ця функція сприяє збільшенню якості полірування.

• Діаметр диска. Він вказує на величину площі поверхні, яку зможе захопити інструмент. Але не потрібно використовувати диск більший, ніж рекомендується.

• Функція електронної стабілізації оборотів. Її наявність не менш важлива, адже при її відсутності при натисканні на працюючу машину частота обертів почне зменшуватися.

В інтернет-магазині I-WEST Ви зможете придбати якісну і надійну полірувальну машину за доступною ціною. Також на нашому сайті Ви зможете подивитися фото товару, прочитати опис і характеристики, що значною мірою допоможе Вам зробити правильний вибір.