Кошик порожній

Пульверизатори, аерографи електричні


Аерограф електричний INTERTOOL DT-5001
Аерограф електричний INTERTOOL DT-5001

2068грн

1965₴ ціна при самовивозі

Краскопульт електричний Einhell TC-SY 400 P (4260005)
Витрата фарби: 500 мл / хв / Макс. в'язкість: 60 DIN-сек / Розмір сопла: 2 мм і 2,5 мм / Обсяг бака для фарби: 800 мл
Електричний фарбоопульт Einhell TC-SY 700 S (4260020)
Продуктивність фарбопульта 1.0 (літр / хв) / Потужність 700.0 (Вт) / Ємність бака розпилювача 1.0 (л)
Фарбопульт електричний Einhell TC-SY 600 S (4260015)
Витрата фарби 1000 мл / хв / Макс. в'язкість: 70 DIN-сек / Розмір сопла: 2,5 мм і 3 мм / Об'єм бака для фарби: 800 мл / Довжина повітряного шланга: 1,8 м
Краскопульт електричний Einhell TC-SY 500 P (4260010)
Потужність: 500 Вт / Витрата фарби: 550 мл / хв / Макс. в'язкість: 60 DIN-сек / Розмір сопла: 2 мм і 2,5 мм / Об'єм бака для фарби: 1000 мл

Кращий інструмент для фарбування - це пульверизатор

Ера валиків, пензликів, а також тривалих і болісних фарбувань вже давно пройшла. Навіщо витрачати сили і час на роботу, яку можна зробити в рази швидше і якісніше. Потрібен лише один хороший апарат. І це пульверизатор, його ще часто називають електричний фарбопульт. З допомогу такого інструменту Вам вдасться швидко, а головне якісно пофарбувати поверхні не тільки в приміщенні, але і на вулиці. Достатньо всього налити фарбу в бачок, ввімкнути прилад і натиснути на кнопку. Розуміємо, що відмовитися від звичних валиків дуже складно, тим більше, коли не знаєш, як правильно вибрати їм заміну. Адже сьогодні на ринку інструментів представлена дуже велика кількість фарбопультів. Але наш Інтернет-магазин завжди допоможе своїм покупцям з вибором. Тому читайте наші поради і без сумнівів робіть покупки.

Чим електричний відрізняється від пневматичного?

Напевно, більше людей все-таки чули про пневматичні моделі такого інструменту. І в магазинах вони набагато дешевші ... Навіщо тоді купувати електричний апарат? Справа в тому, що пневматичні фарбопульти не можуть працювати самостійно, до них потрібно підключати компресор, і до речі, він повинен бути з пристойною потужністю, інакше якісного фарбування не вийде. А ціна на такі компресори починається від декількох тисяч. Так задумайтеся, чи потрібно Вам стільки платити, щоб просто пофарбувати стіни? Пневматичні прилади більше підходять тим, у кого вже є компресор, і він також використовується для інших функцій.

Як працює пульверизатор

Електричний фарбопульт працює за допомогою насоса, який вбудований в нього. Все це відбувається завдяки високому тиску. Він утворюється при коливанні діафрагми, що відбувається через шатунний механізм. Підключається пульверизатор до звичайної розетки і працює від напруги в 220-230 В. Він дуже добре підходить для побутового використання, адже він малогабаритний і зручний. Працювати з таким інструментом дуже легко, адже до нього не потрібно окремо купувати додаткове обладнання.

Як вибрати апарат

Характеристики, на які варто звертати увагу при виборі фарбопульта, зовсім не схожі на ті, які важливі при виборі будь-якого іншого електроінструменту. Адже це специфічний апарат, тому потрібно не полінуватись і дізнатися про його особливості. По-перше, не всі пульверизатори працюють з однаковими матеріалами. Одні апарати можуть працювати лише з водорозчинними сумішами, а інші вже можуть розпорошувати в'язкі і густі масла, фарби і лаки.

Також для якісної роботи обирайте інструмент з максимальною кількістю налаштувань і регулювань. Дуже важливими деталями є можливість встановлювати тиск, регулювати подачу і наявність декількох режимів швидкостей. Також важливу роль відіграє вид ємності для матеріалів. Найкращими є прозорі баки, які кріплять знизу апарату. Адже вони дають можливість стежити за рівнем фарби, а також вони зазвичай об’ємніші.

Є ще й додаткові пристосування для таких апаратів. Це і лазер для точності, і наявність маленького компресора, різна довжина шлангів і самих пультів. Все це спрощує Вашу роботу. Адже чим більше функцій, тим менше доведеться робити вручну. До речі, довжина шланга грає дуже важливу роль, так як від цього і залежить зручність роботи. Звичайно, краще обирати моделі, де шланг має велику довжину, але не перестарайтеся, адже це Вам може і не знадобиться, а зайве місце займати буде.

Купити пульверизатори і електричні фарбопульти Ви можете на нашому сайті. А ми вже доставимо їх до Львова, Києва, Одеси, Івано-Франківська, Харкова, Тернополя та інших міст країни.