Кошик порожній

Шланги поливальні


Шланг для поливу 3-х шаровий 3/4 INTERTOOL (GE-4045)

Шланги для поливання: навіщо вони потрібні?

Вже стало звичним, що літній-весняний кліматичні цикли стандартно дарують нам небачену спеку. Безхмарне небо не подає ані найменшої надії навіть на дрібний дощ. В таких умовах всі тварини намагаються «врятуватися» від задухи і сховатися десь в затишному містечку, знайшовши тінь. Напевно, Вам знайома картина, коли птахам або іншим звірам вдається провести водні процедури і навіть прийняти душ, просто скориставшись вже спрацювавшим поливом для рослин. І ось, до речі, щодо рослин. Адже їм теж життєво необхідна волога. Пекучі промені сонця невблаганно знищують зелень, просто випалюючи її. Так як у рослин немає ніжок і вони не можуть збігати до найближчої водойми, то відповідальність за їх існування людина повинна взяти на себе. Звичайно, якщо прокинувшись одного чудового ранку вона не бажає побачити в своєму саду засохлу ікебану. І ось найважливішим фактором в «операції з порятунку» зелені виступає поливальний шланг. Купити його зовсім не проблематично, але для того, щоб завестися дійсно якісним продуктом, до вибору потрібно підійти дуже серйозно. Адже садові шланги вже давно не є якимись одноразовими одношаровими шматками гуми. Ніщо не стоїть на місці, техніка стрімко розвивається. Згодом вдосконалили навіть цей прилад - тепер це переважно багатошаровий виріб з найсучасніших матеріалів, якому під силу подужати тривалий строк служби та виконувати різноманітні функції на Вашій ділянці. Їм навіть не страшні екстремальні умови! Також є можливість застосовувати для ручного поливу шланг ще і з насадкою-дощовиком. Функції сучасних інструментів надають можливість задіяти їх для різних видів систем зрошення.

Різновиди поливальних шлангів

Якщо Ви думали, що такий пристрій буває виключно одного типу і має єдине призначення, то Ви глибоко помилялися. Сучасний ринок пропонує садівникам (або просто любителям природи) перелік наступних модифікованих агрегатів, наділених унікальними особливостями:

• Шланги ПВХ. Можуть бути одношаровими або багатошаровими. Так ось другі користуються небаченим попитом при роботах в побутових умовах. Такий прилад нараховує в собі від 2 до 5 шарів, виготовляється з харчового/нехарчового пластика, армується капроновою ниткою. Пристрої описуваного виду бувають гофрованими і гладкими. Перші краще тримають форму, більш жорсткі і легкі.

• Поліуретанові. Вони можуть похвалитися легкістю, міцністю, інертністю до різних температур і ультрафіолету. Бронзові з'єднання на кінцях сприяють збору трубопроводів будь-якої довжини. Бувають спіральної форми, що сприяє підвищенню зручності в роботі і складанні.

• Нейлонові. Такі пристрої плоскої форми. Власникам маленького внутрішнього перетину під силу вирішити проблеми малого тиску в системі поливу, а також неполадки пов'язані з втратою швидкості води і тиском в системі. Такі агрегати відрізняються гнучкістю і ефективністю під час поливу саду, чим вони зобов'язані здатністю пропускання води крізь будову по всій довжині.

• Гумові. На жаль, одношарові підтипи цього виду здатні прослужити лише кілька сезонів, після чого розсихаються і ламаються. А ось з багатошаровими такого не відбувається, до того ж, іноді їх армують капронових полотном, що і запобігає набридливому скручуванню і небажаному згинанню.

• Високоміцні. Як показує практика, цей тип не дарма вважають найбільш міцним. Він виготовлений з чотирьох шарів, але незважаючи на це він все одно відрізняється гнучкістю і легкістю. А шайбові з'єднання сприяють збору поливальної конструкції будь-якої довжини.

Де купити поливальний шланг?

Наш інтернет-магазин I-WEST пропонує асортимент надійних шлангів та аксесуарів до них. Всі товари на нашому сайті відповідають вимогам. Для здійснення покупки Вам потрібно в один клік оформити замовлення на сайті і вже через декілька днів Ви зможете працювати з якісним приладом!