Кошик порожній

Стрічкові шліфмашини


Машина шліфувальна стрічкова ТандеМах МШС2-1350 TANDEMAX
Напруга мережі: 220 В / Частота мережі: 50 Гц / Споживана потужність: 1350 Вт / Швидкість стрічки: 480 м/хв / Розмір стрічки: 100х610 мм / Вага: 6 кг / Гарантія: 12 місяців
Шліфмашина Einhell TE-BS 8540 E New (RT-BS 75) (4466230)
Потужність: 850 Вт / Швидкість х.х: 300-400 м / хв / Розмір шліф стрічки: 533 х 75 мм / Розмір шліф.полості: 140 х 75 мм / Вага нетто: 3,4 кг

Купити стрічкову шліфувальну машину

Без цієї машини Ви не зможете обійтися, якщо задумали шліфувати які-небудь великі площі (наприклад, підлога з масивної дошки). Ще інструменти такого типу застосовують для зняття неабиякого слою матеріалу або обдирання грубих поверхностей. Завдяки стрічковим шліфувальним машинам можна працювати по деревині, пластмасі, металі і будівельним матеріалам. Саме з їх допомогою можлива підготовка кромки і скоси різних заготовок. 

Механізм роботи 

Надіваються два валика. Абразивна стрічка зі склеєними кінцями щільно обжимається. Коли валики обертаються – стрічка рухається за принципом гусениць танка. Стрічка щільно притискує інструмент до підготовленого до шліфовки матеріалу і коли майстер натискає на інструмент з різною силою та водить по поверхні - відбувається шліфування. Результат здійсненним завдання залежить від величини зерна абразиву. 

На що звернути увагу при виборі?

Існує ряд опцій, які хоча і не обов'язково повинні бути присутнім, але все ж можуть зробити Вашу роботу легшою і зручнішою. 

1. Фіксація кнопки включення. Весь час тиснути одну кнопку пальцем і так дуже незручно, а при цьому ще й виконуючи шліфування. Це вимагає великих фізичних зусиль, а ця функція може зробити це за Вас. 

2. Підключення пилевсмоктувача. Будь-яка робота такого типу — це дуже пильний процес. А виконувати які-небудь роботи, коли навколо літає пил, зовсім не зручно. Особливо алергікам. Але якщо машина зможе збирати цю тирсу не тільки в спеціальні ємності, але і в включений пилесос – дрібних відходів стане в рази менше, а працювати стане приємніше і зручніше. 

3. Можливості шліфувального верстата. Якщо на ній можна буде підточити стамески або відшліфувати рейку, то зрозуміло, що це прискорить і полегшить процес роботи.

Головною перевагою цього інструменту є його продуктивність при високій якості шліфування. А основний недолік – неможливість обробки кутів, адже стрічка туди дістати не може. 

У нашому інтернет-магазині I-WEST представлений якісний асортимент стрічкових шліфувальних машин, в якому кожен зможе знайти потрібну модель. Вибирайте товар, який буде Вам служити довго, а наша служба доставки привезе її у будь-який куточок України.