Кошик порожній

Вібраційні шліфмашини


Шліфмашина Einhell TE-OS 2520 E (4460620)
Шліфмашина Einhell TE-OS 2520 E (4460620)

2368грн

5% знижки при самовивозі

Підключення до мережі: 230В ~ 50Гц / Споживана потужність: 250 Вт / Тип машини: вібро / Швидкість х. х: 7000 - 12000 об/хв. / Швидкість коливань: 14000 - 24000 об/хв / Коливальний контур: 2 мм / Розмір шліф поверхні: 230 х 115 мм / Розмір шліфувального паперу (липучка): 230 х 115 мм / Розмір шліфувального паперу (затискач): 280 x 115 мм / Вага нетто: 1,9 кг

Купити вібраційну шліфмашину Україна

Цей інструмент використовується для фінішної обробки матеріалу перед покриттям лаком або перед фарбуванням. Техніка без проблем видаляє лакофарбові покриття, іржу або наліт з блискучої поверхні. Також прекрасно справляється з листовим металом та з обробкою каменю. 

Такий тип машин обробляє поверхні завдяки вібрації шліфплити пристрою, яка досягається обертанням закріпленого на валу двигуна ексцентрика. 

Переваги 

Перше це ціна. Наприклад, вібраційна модель коштує дешевше ніж стрічкова або орбітальна. Ця різниця пов'язана з простою конструкцією пристрою. 

Друге - можливість заощадити на картриджах. Цьому плюсу техніка завдячує простим засувкам, завдяки яким не обов'язково купувати дороге фірмове оснащення для орбіталок і ЛШМ, адже підійде навіть правильно порізаний наждачний папір. 

Третє це можливість обробки навіть важкодоступних місць за рахунок прямокутної платформи. Адже часто виникають проблеми зі закритими кутами, але це не про описуваний вид.

На що звернути увагу при покупці?

• Картридж може бути прикріплено на підошву різними способами. Якщо кріплення виконано з допомогою затискачів, то це для звичайних листів наждачки. Коли це зроблено за допомогою «липучки», то нижня частина платформи буде мати досить жорсткі пластикові гачки, а внутрішня частина оснащення - ворсисту оксамитову основу.

• Чим менший розмір підошви, тим легше буде майстру маневрувати однією рукою і працювати з важкодоступними ділянками. Але чим більшою буде ця ж підошва, тим більшою буде площа обробки і тим швидше буде виконане шліфування.

• Платформа може бути виготовлена з різних матеріалів. Якщо вона пластикова, то такою машиною буде комфортніше працювати однією рукою, адже вона істотно легша. Але все ж, якщо інструмент має металеву основу, то робота буде точніше виконана. 

• Встановлена система регулювання частоти ходів буде великою перевагою, оскільки вона підвищує експлуатаційні властивості інструменту. 

• Функція збору пилу зробить роботу зручнішою і комфортнішою. 

Ви можете купити вібраційні шліфувальні машини за хорошими цінами в інтернет-магазині I-WEST. Ми пропонуємо Вам асортимент якісної техніки. Телефонуйте і робіть замовлення!