Кошик порожній

Верстат для заточування ланцюгів


Верстат для заточування ланцюгів Einhell GC-CS 85 E (4499920)
Споживана потужність: 85 Вт / Частота обертання х.х: 5500 про/хв / Розмір диска: 108х23х3,2 мм / Вага нетто: 1,9 кг / Вага брутто: 2,0 кг / Розміри в упаковці: 170x255x220 мм
Верстат для заточування ланцюгів Einhell GC-CS 235 E (4499910)
Потужність: 235 Вт / Частота обертання х.х: 3000 об / хв / Розмір диска: Ø145хø22х3,2 мм / Вага нетто: 5,8 кг

Як обрати верстат для заточування ланцюгів

Ланцюгова пила – це безперечно дуже важливий і ефективний інструмент. Такий пилою зручно користуватися, незалежно від того яка це модель, бензинова або електрична. Але цей інструмент вимагає особливого догляду, інакше не зможе виконувати свої основні завдання. Найголовніше для нього – періодично наточувати ланцюг. Це можна робити вручну, можна звернутись в спеціальний сервіс, але найкраще рішення купити верстат для заточування ланцюгів.

Головні характеристики апарату

При покупці обов'язково звертайте увагу на характеристики моделі. Найголовніші це – потужність, швидкість обертання, діаметр диску і можливість повороту шліфувальної головки.

Середній показник потужності таких інструментів – близько 200 Вт. Для нечастого заточування цього цілком вистачить, але для постійних інтенсивних робіт потрібен верстат з більшою потужністю. Кількість обертів в хвилину визначає якість роботи і швидкість обробки. Для побутових моделей досить показника 3000 одиниць, а професійні повинні мати десь від 5 до 7 тисяч обертів на хвилину. Діаметр диска у моделей нашого магазину не перевищує 145 мм. І такий показник – це навіть більше, ніж потрібно. Але є верстати для заточування ланцюгів, де діаметр досягає до 40 см. Такі моделі можна зустріти хіба що на автомобілебудівних заводах. Можливість повороту головки – це функція, яка заощадить безліч часу, адже змінювати положення ланцюга потрібно буде в два рази менше.

Замовити верстат для заточування ланцюгів ви можете в нашому інтернет-магазині.