Кошик порожній

Точильні верстати


Точильний верстат Tex.AC ТА-01-670 ТехАС
Точило стрічкове Einhell TH-US 240 (4466150)
Підключення до мережі: 230В ~ 50Гц / Потужність: 240 Вт / Швидкість обертання: 2950 об / хв / Вага: 7,15 кг
Точильний верстат Einhell TC-BG 175 (4412630)
Напруга 230 В / Потужність 0.4 кВт / Зовнішній діаметр шліфувального круга 175 мм / Частота холостого ходу 2950 оборотів / хв / Внутрішній діаметр шліфувального круга 32 мм / Товщина шліфувального круга 25 мм / Вага 11.1 кг / Гарантія 24 місяці

Придбав заточувальний верстат – забув про проблеми

При виконанні більшості робіт використовують ножі, сокири чи їм подібне обладнання. Але що ж робити, коли через якийсь відрізок часу це пристосування виходить з ладу – затуплюються леза? Ну не викидати ж, правда? А рішення просте – шліфувальний верстат! 

Що це таке і для чого потрібно?

Заточка — це функціональний і ефективний інструмент, за допомогою якого можна зняти іржу з металевих поверхонь, зачистити і відшліфувати які-небудь матеріали, ну і звичайно ж виконати заточку колючих і ріжучих апаратів. 

Агрегати такого типу часто використовують в гаражах, на заводах і сервісах, адже ці прилади продуктивні і завжди дають точний результат обробки деталі. 

Різновиди

Таке сучасне обладнання може відрізнятися між собою наступними характеристиками: продуктивність, міцність, ступінь надійності і довговічність. Саме через ці параметри описувану техніку поділили по призначенню на три класи – побутовий, напівпрофесійний і професійний.

Побутові верстати доступніші за ціною, але вони не можуть пропрацювати більше 2 годин в день. А ось професійному інструментові зовсім не страшні тривалі завдання – він може їх виконувати хоч весь день поспіль, з кількома паузами всього на чверть години. 

Крім того, розрізняють ще універсальні і спеціалізовані апарати. Перші, як уже зрозуміло з назви, підійдуть для обробки різних інструментів. А ось з наступними навпаки, адже їхня праця націлена лише на якийсь один вид агрегатів, наприклад  на бензопилу або на перфоратор. 

Принцип роботи

Схема виконання поставлених завдань тут досить проста: завдяки електродвигуну, збалансований вал (на ньому закріплені два абразивних кола) обертається. Круги можна без проблем міняти на якісь інші. 

Переваги точильних верстатів, які роблять їх надійними і безпечними: захисні кожухи, які закривають рушійні частини агрегату; захисні скла, завдяки яким очі захищені від влучень абразивного пилу та іскор. 

Як вибрати, на що звернути увагу? 

Для початку визначтеся, де Ви хочете застосовувати пристрій і з якими інструментами будете працювати. Тоді перегляньте такі характеристики заточки: потужність, якість шліфувального каменю та максимальний час безперервної роботи. 

Для побутового використання ідеально підійде апарат, потужність якого 400 Вт, а безперервно працювати від зможе протягом 15 хвилин. А ось для професійних майстерень потрібно потужніше обладнання – не менше 700 Вт, та яке буде справлятися кілька годин поспіль. 

Не забувайте, що розміри заточувального круга взаємопов'язані з діаметром і товщиною шліфувального круга. Наголошуємо, що шліфувальний камінь обов'язково повинен бути рівним.

Вигідно придбати заточувальні верстати можна в нашому інтернет-магазині I-WEST.