Кошик порожній

Ключі трещітки


Ключ трещіточний з реверсом 1/4 "(72 зубця) MIOL (58-200)
Параметри головки: 1/4" / Матеріал: хром-ванадій
Ключ трещіточний з реверсом 3 в 1 (72 зубця) MIOL (58-225)
Параметри головки: 1/2", 1/4", 3/8" / Матеріал: хром-ванадій / Кількість зубців: 72
Ключ трещіточний з реверсом 3/8" (72 зубця) MIOL (58-210)
Параметри головки: 3/8" / Матеріал: хром-ванадій
Ключ трещіточний з реверсом розсувний 1/4 "(72 зубця) MIOL (58-190)
Параметри головки: 1/4" / Розширені установ.: телескопічна рукоятка
Ключ трещіточний з реверсом розсувний 1/4 "(72 зубця) MIOL (58-190) (58-194)
Параметри головки: 3/8"/ Розширені установ.: телескопічна рукоятка
Ключ трещіточний з реверсом розсувний MIOL (58-198)
Параметри головки: 1/2 "/ Кількість зубів: 72 / Матеріал: хром-ванадій / Дод. параметри: телескопічна рукоятка

Що таке ключ-трещітка і навіщо він потрібен? 

Кожен поважаючий себе майстер має вдома кейс з інструментами на всі можливі випадки. І він вже точно не може обійтися без ключа-трещітки, який навіть зможе замінити гайковий ключ. Такий, на перший погляд, простий інструмент зможе великою мірою спростити Вам роботу і заощадити час, а при цьому якість роботи буде залишатися на високому рівні. Цьому обладнання зобов'язане своїй конструкції – ручка може рухатися вперед і назад окремо від головки. Таким чином пропадає потреба знімати ключ з болта чи гайки. А про зміну напрямку руху рукоятки Вам повідомить звук, схожий на тріск, який видає обертовий механізм. До речі, завдяки цьому апарат і отримав свою назву. Підкреслимо, що чим більше буде розміщено зубчиків на шестерні, тим плавнішим виявиться хід самого обладнання. 

Ключ-трещітка – це найкращий та найбільш ефективний помічник працівників автомайстерень і станцій технічного обслуговування. Функціональність описуваного агрегату забезпечує його універсальністю, завдяки якій без його допомоги дуже складно обійтися при ремонті автомобіля. А перевагою інструменту є можливість легкої роботи у важкодоступних місцях. 

Обладнання користується особливою популярністю там, де потрібно працювати з кріпленням в обмежених умовах, адже немає потреби крутити його повністю, тут обертається тільки головка-робоча частина. Завдяки цьому факту, ним зручно працювати над закручуванням або розкручуванням болтів, гайок і шпильок. 

Великим плюсом деяких агрегатів такого виду є наявність прогумованої ручки, завдяки якій ключ не буде ковзати під час виконання робіт, навіть якщо у Вас мокрі долоньки! А міцність і довговічність буде гарантувати хромванадієва сталь, з якої роблять описуваний апарат. 

Різновиди

Для початку помітимо, що існує розділ по типу перемикача на кільцеві та флажкові. Другий вид не вибагливий до умов і його роботі ніяк не завадить бруд на руках. А ось перший - наділений меншим кроком повороту рукоятки. 

Є ще таке типи цього універсального інструменту:

• Накидний. Він має схожість із звичайним накидним ключем і наділений закритим зівом. До того ж, такий агрегат є двостороннім і має робочі частини різних розмірів. І це як раз той випадок, де розмір – головне, адже саме він вважається ключовою характеристикою при виборі. 

• Трещітка для торцевих головок. Її призначенням є відвернення кріплень з квадратними шліцами. Ще на ньому закріплюють торцеві головки з відповідним хвостиком. Такий агрегат має три стандартних розміру: 1/2",1/4", 3/8".

Де купити? 

Наш інтернет-магазин I-WEST пропонує широкий асортимент якісного інвентарю, ціна на який Вас приємно здивує. Якщо під час виконання Ваших цілей періодично з'являється потреба в розкручуванні болтів/шпильок/гайок, то не витрачайте дорогоцінного часу і сил– залишайте замовлення на сайті. I-WEST завжди радий допомогти полегшити Вашу працю!