Кошик порожній

Ящики для інструментів


Скринька для інструментів з металевими замками, 21 INTERTOOL (BX-2021)
Тип: ящик для інструментів з металевими замками / Габаритні розміри мм: 534x366x266 / Матеріал виготовлення: пластик / Діагональ ящика: 21 "/ Вага, кг: 3,3

Купив ящик для інструментів - навів порядок в робочому арсеналі!

Набридло губити всякі дрібні кріплення і запчастини? До сих пір тримайте інструменти в великій не акуратній купі або сортуєте по пакетах? Кожен досвідчений майстер вже усвідомив, що спосіб зберігання обладнання значною мірою впливає на отриманий результат їх виконання робіт і, звичайно ж, на тривалість служби пристроїв. Щоб запобігти передчасній поломці улюблених апаратів і їх зношеному стану, ідеальним рішенням буде купівля ящика для інструментів. Якщо Ви ще не запаслися ним, то радимо чимшвидше це зробити. Сподіваємося, що ця стаття допоможе Вам визначитися з правильним вибором.

Різновиди ящиків за матеріалом конструкції

Всі без винятків ящики для зберігання інструментів мають у наявності своєї будови відсіки (може бути один, а може й кілька), кришки і ручки (їх призначення - перенесення і замикання). Головним призначенням описуваного агрегату є захист інструменту від пошкоджень під час зберігання або перенесення. Деякі кейси навіть оснащені внутрішнім м'яким прошарком, який пом'якшує непередбачені удари або падіння.

Найбільш популярні матеріали для виготовлення:

• Пластик. Ящики з цього матеріалу можуть похвалитися своєю легкістю і дешевизною, а також великим асортиментом форм і забарвлень. Але в них є і недолік - відносно невисока опірність удару.

• Метал. Також метал в конструкції може комбінуватися з пластиком. У такому пристрої зберігання при розведенні рукояток кейс розсувається і відкриваються внутрішні відсіки.

• Алюміній. Такі ящики відносяться до найдорожчих. Часто мають м'яку внутрішню оболонку.

Як вибрати кейс для інструментів?

Гарненько подумайте, чи будете Ви просто зберігати в кейсі інструменти, чи ще й транспортувати. Якщо Ви хочете експлуатувати ящик для підвищення комфортності перевезення, то найкращим варіантом безумовно стане пластиковий агрегат, оскільки він легший і зручніший в перевезенні. Також в нашому магазині I-WEST представлені моделі на коліщатках, які є оптимальним варіантом для комфортного транспортування.

Чи не менш важливим при покупці є власне тип техніки, який зібралися зберігати. Для дрібних інструментів краще підійдуть складні/розкладні кейси, які мають кілька секцій. А ось для апаратів з великими обсягами в сам раз буде простий ящик з полицею-вкладишем.

Але якщо у Вашому арсеналі можна знайти інструменти різного типу і різних розмірів, то зверніть увагу на комплекти ящиків, які Ви можете побачити на сайті нашого інтернет-магазину. В такому наборі є кейси різних розмірів, в яких користувач зможе зручно розмістити як дрібні, так і великогабаритні пристрої.

Де придбати ящик?

Який саме тип ящика для інструментів вибрати - індивідуальна справа кожного майстра. Адже при здійсненні покупки потрібно звертати увагу на ціновий фактор (залежить від матеріалу корпусу), кількість секцій та іноді навіть на укомплектованість додатковими аксесуарами.

На сайті нашого інтернет-магазину представлений асортимент різних ящиків для інструментів, де Ви зможете подивитися їх фотографії і вибрати відповідний. Купуючи в I-WEST кейс, Ви отримаєте швидку доставку по Україні, а таке придбання вже точно порадує свого власника, адже допоможе навести порядок в робочому арсеналі.