(067) 676-44-35, (050) 378-45-43

Кошик порожній

Засоби захистуМаска зварника "Хамелеон" INTERTOOL SP-0063 Товар по промокоду
Ступінь затемнення DIN9 - DIN13 / Час спрацювання 1/15000 сек / Кількість сенсорів 2 / Розмір оглядового вікна 92х42 мм / Розмір світлофільтру 110х90х9 / Джерело живлення Сонячна батарея / акумулятор / Ємність акумулятора 540 мАг
Маска зварника "Хамелеон" INTERTOOL SP-0064 Товар по промокоду
Матеріал виготовлення Поліпропілен / Плавне регулювання чутливості; / Плавне регулювання затримки; / Плавне регулювання затемнення; / Режим діагностики; / Сигнал низького заряду батареї; / Режим шліфування; / Ступінь затемнення DIN9 - DIN13 / Час спрацювання 1/25000 сек / Кількість сенсорів 2 / Джерело живлення Сонячна батарея / акумулятор / Розмір оглядового вікна 100х50 мм / Розмір світлофільтру 110х90х9 мм
Маска зварника з фільтром автоматичного затемнення (ТА-02-421) Товар по промокоду
Розмір світлофільтра мм. 110 * 90 * 8 / Розмір оглядового вікна мм. 98 * 35 / Затемнення у світлому стані: DIN 3 / Затемнення в темному стані: DIN 11 / Захист від УФ / ІЧ випромінювання: DIN 16
Респіратор напівмаска, 2 фільтри MIOL (91-120)
Кількість фільтрів: 2 / Клапан видиху: є / Матеріал клапана: PP/силікон / Відповідність стандарту: EN140:1998 / Фільтри: 91-130; 91-131
Рукавиці SP69245 (69446)
Матеріал козяча шкіра / розмір 9
Рукавиці робочі "Скляр" сині з червоним латексним покриттям (69208)
Розмір: 10 / латексне вулканізоване покриття
Рукавиці робочі комбіновані БП/спілок утеплені (69469)
Матеріал шкіряний спилок і х/б тканина / підкладка: фліс / Розмір: 10
Рукавиці робочі помаранчеві з покриттям WV-1002 (69421)
Розмір: 10 / рельєфне латексне покриття
Рукавиці робочі синтетичні червоні з чорним латексним покриттям WL-1001 (69210)
Основа: нейлон / Покриття: спінений латекс / Розмір 10 / Вага 50 г

Засоби захисту можуть врятувати життя

Далеко не всі майстри перед покупкою інструментів задумуються про те, які купити засоби індивідуального захисту. Ми звикли на цьому економити. Але повірте, ваші життя і здоров'я набагато цінніші. Тим більше, що засоби захисту працівника стають все доступніші. Головне – правильно їх підібрати.

Види засобів захисту

На ринку їх продається чимало. Для кожного типу робіт існують свої засоби колективного захисту. Давайте розберемося з кожним окремо.

Спочатку – робочі рукавички. В основному вони відрізняються матеріалом виготовлення. У продажу звичні трикотажні або латексні рукавички. Вони продаються з рельєфним покриттям у вигляді гумових точок. Це допомагає легко захоплювати предмети зі слизьким і мокрим покриттям. Рукавички – це найпопулярніші засоби індивідуального захисту працівників. Існують моделі на бавовняній основі, покриті каучуком. У них часто буває тверда манжета, яку називають крагою. Руки в таких рукавичках добре вентилюються, вони повністю захищені від усіляких шкідливих речовин, як масло, розчинник. Серед асортименту магазинів можна знайти рукавички з спилку. Так називають грубу яловичу шкіру. Такі рукавички захищають від високих температур, проколів і навіть бризок металу. Бувають також комбіновані рукавички з гладкої шкіри з іншими матеріалами. Їх використовують для монтажних, навантажувальних і загальновиробничих робіт.

Захисні маски – важливі засоби захисту робітників. Особливо, якщо мова йде про таку роботу як зварювання. Не дарма ж з самого дитинства нам забороняють на нього дивитися. Бувають маски з фіксованим світлофільтром, з підйомним, «хамелеони». Найкращі – останні. Вони оснащені автоматичним світлофільтром. Купити засоби захисту можна в будь-якому магазині інструментів.

Захисні окуляри – це одні з найпопулярніших засобів захисту. Вони потрібні, щоб запобігти пошкодженням очей і обличчя працівника, а також захистити від впливу шкідливого випромінювання. Вони бувають прозорі, зі світлофільтром, посилені, металізовані.

Респіратори – це засіб індивідуального захисту для органів дихання працівників. Головне їх завдання – захищати від шкідливих газів, випарів, пилу. Вони бувають: протипилові, протигазові, газопилозахисні. Термін служби може бути різним, є одноразові і багаторазові. У роботі з останніми потрібно іноді міняти фільтр.

Не забувайте про такі засоби захисту, як наколінники і навушники. Перші потрібні тим, хто часто працює в важкодоступних місцях, де потрібно довго сидіти або стояти на колінах. А другі захищають від шкідливого шуму, створеного роботою інструментів.