(067) 676-44-35, (050) 378-45-43

Кошик порожній

Засоби захистуРеспіратор напівмаска, 2 фільтри MIOL (91-120)
Кількість фільтрів: 2 / Клапан видиху: є / Матеріал клапана: PP/силікон / Відповідність стандарту: EN140:1998 / Фільтри: 91-130; 91-131
Рукавиці SP69245 (69446) Перчатка-центр
Матеріал козяча шкіра / розмір 9
Рукавиці робочі комбіновані БП/спілок утеплені (69469) Перчатка-центр
Матеріал шкіряний спилок і х/б тканина / підкладка: фліс / Розмір: 10
Рукавиці робочі чорні 562 (69248) Перчатка-центр
Основа: х / б / Покриття: спінений латекс / Розмір: 10 / Вага: 93 г
Рукавиці трикотажні білі з ПВХ крапкою 78310 (69223) Перчатка-центр
Розмір 10 / поліестер - 30%, бавовна -70% / клас в'язки: 10 клас, 2 нитки
Рукавиці трикотажні помаранчеві з ПВХ крапкою 78412 (69877) Перчатка-центр
Розмір 10 / поліестер - 30%, бавовна -70% / клас в'язки: 10 клас, 2 нитки

Засоби захисту можуть врятувати життя

Далеко не всі майстри перед покупкою інструментів задумуються про те, які купити засоби індивідуального захисту. Ми звикли на цьому економити. Але повірте, ваші життя і здоров'я набагато цінніші. Тим більше, що засоби захисту працівника стають все доступніші. Головне – правильно їх підібрати.

Види засобів захисту

На ринку їх продається чимало. Для кожного типу робіт існують свої засоби колективного захисту. Давайте розберемося з кожним окремо.

Спочатку – робочі рукавички. В основному вони відрізняються матеріалом виготовлення. У продажу звичні трикотажні або латексні рукавички. Вони продаються з рельєфним покриттям у вигляді гумових точок. Це допомагає легко захоплювати предмети зі слизьким і мокрим покриттям. Рукавички – це найпопулярніші засоби індивідуального захисту працівників. Існують моделі на бавовняній основі, покриті каучуком. У них часто буває тверда манжета, яку називають крагою. Руки в таких рукавичках добре вентилюються, вони повністю захищені від усіляких шкідливих речовин, як масло, розчинник. Серед асортименту магазинів можна знайти рукавички з спилку. Так називають грубу яловичу шкіру. Такі рукавички захищають від високих температур, проколів і навіть бризок металу. Бувають також комбіновані рукавички з гладкої шкіри з іншими матеріалами. Їх використовують для монтажних, навантажувальних і загальновиробничих робіт.

Захисні маски – важливі засоби захисту робітників. Особливо, якщо мова йде про таку роботу як зварювання. Не дарма ж з самого дитинства нам забороняють на нього дивитися. Бувають маски з фіксованим світлофільтром, з підйомним, «хамелеони». Найкращі – останні. Вони оснащені автоматичним світлофільтром. Купити засоби захисту можна в будь-якому магазині інструментів.

Захисні окуляри – це одні з найпопулярніших засобів захисту. Вони потрібні, щоб запобігти пошкодженням очей і обличчя працівника, а також захистити від впливу шкідливого випромінювання. Вони бувають прозорі, зі світлофільтром, посилені, металізовані.

Респіратори – це засіб індивідуального захисту для органів дихання працівників. Головне їх завдання – захищати від шкідливих газів, випарів, пилу. Вони бувають: протипилові, протигазові, газопилозахисні. Термін служби може бути різним, є одноразові і багаторазові. У роботі з останніми потрібно іноді міняти фільтр.

Не забувайте про такі засоби захисту, як наколінники і навушники. Перші потрібні тим, хто часто працює в важкодоступних місцях, де потрібно довго сидіти або стояти на колінах. А другі захищають від шкідливого шуму, створеного роботою інструментів.