(067) 676-44-35, (050) 378-45-43

Кошик порожній

Все для інструментівБагатофункціональний органайзер для метизів 17" INTERTOOL BX-4017 Товар по промокоду
Органайзер 12" INTERTOOL BX-4012 Товар по промокоду
Органайзер 15" INTERTOOL BX-4011 Товар по промокоду
 Органайзер 19 "475 * 380 * 160мм INTERTOOL BX-4013 Товар по промокоду
Візок для інструмента INTERTOOL BX-3018 Товар по промокоду
Візок для інструменту з котушкою для дроту INTERTOOL BX-3019 Товар по промокоду
КЕМПІНГ 2 INTERTOOL BX-0912 Товар по промокоду
КЕМПІНГ 3 INTERTOOL BX-0913 Товар по промокоду
Комплект ящиків для інструменту 3шт INTERTOOL BX-0003 Товар по промокоду
Комплект ящиків для інструменту 3шт INTERTOOL BX-0403 Товар по промокоду
Комплект ящиків для інструменту 3шт INTERTOOL BX-2003 Товар по промокоду
Комплект ящиків для інструменту 8шт INTERTOOL BX-0308 Товар по промокоду
Комплект ящиків для інструменту з металевими замками 4шт INTERTOOL BX-0004 Товар по промокоду
Комплект ящиків для інструменту з металевими замками INTERTOOL BX-0006 Товар по промокоду
Комплект ящиків для інструменту з металу INTERTOOL BX-0007 Товар по промокоду
Органайзер 19" INTERTOOL (BX-4015) Товар по промокоду
Габаритні розміри 475х380х160 мм / Матеріал виготовлення пластик / Кількість секцій 39 шт / Вага 3,25 кг

Все для інструментів

Власники майстерень, гаражів, або просто хороші майстри стикаються з проблемою зберігання інструментів. Для їх тривалої експлуатації важливий особливий догляд. Потрібно купувати всілякі спеціалізовані ящики і сумки для інструментів. Вони бувають різні, як за розміром, так і способом зберігання, матеріалом виготовлення. Розберемося, які види бувають.

Ящик для інструментів

При виборі цього інструменту потрібно в першу чергу розібратися з тим, який об’єм вам потрібен. Реально оцініть свої потреби і пошукайте оптимальний. Усередині ящики можуть мати один і більше розділів. Для зберігання інструментів різних розмірів. Також ящики відрізняються матеріалом виготовлення. Існують пластикові, металеві та алюмінієві моделі. Перші найпростіші, легкі і доступні. Але вони не дуже міцні і довговічні. Ящик для інструменту металевий міцніший, в його конструкції може використовуватися пластик. Але недоліком вважається велика вага. Купити ящик для інструментів можна в нашому магазині.

Органайзер для інструментів

Їх використовують для зберігання приладдя для інструментів, дрібних деталей, як шурупи, болти, гайки, свердла, цвяхи. Дуже зручна річ, яка не дасть цьому загубитися і розсипатися. Такий органайзер істотно скоротить час, необхідний на пошуки деталей. Адже вони лежать в окремих секціях. Іноді вони мають окремі кришки. Органайзер для інструментів купити можна в будь-якому спеціалізованому магазині.

Полиця для інструменту

Здається, навіщо купувати полку для інструменту? Можна поставити звичайну з будь-якого магазину, або зробити самому. Але купити спеціалізовані полиці набагато краще. Вони мають отвори для інструментів, в них їх можна закріпити, убезпечивши від падіння.

Сумки, пояси, фартухи, кишені, чохли для інструментів

Це ідеальні варіанти для людей, які часто змушені носити інструменти з собою. В основному, це приватні майстри, яким часто доводиться приїжджати за викликом. Сумка для інструменту може вміщати найнеобхідніші речі, може і помістити цілий арсенал. Вибір залежить від масштабів виконуваних робіт. Є моделі на коліщатках, на плечовому ремені. Купити сумку для інструментів можна на нашому сайті. Пояс зручно використовувати під час роботи, адже всі інструменти при собі, не потрібно нахилятись, піднімати їх. Головна відмінність поясів – кількість і розмір кишень. Суть фартуха така ж, відмінність в тому, що можна вмістити більшу кількість інструментів. Чохол – це ідеальний варіант для власників автомобілів. Можна покласти ключі, тріскачки, викрутки, скрутити і кинути на заднє сидіння або в багажник. Так потрібні інструменти будуть під рукою.