Кошик порожній

Зварювальне обладнанняМаска зварювальника "Хамелеон" INTERTOOL SP-0061
Оптичний клас світлофільтру 1/2/1/2 / Розмір світлофільтру 110х90х9 мм / Кількість сенсорів 2 / Розмір оглядового вікна 92х34 мм / Робоча температура від -5 до +55 град. / Температура зберігання від -20 до +70 град. / Час спрацювання 1/15000 сек
Зварювальний інвертор ТехАС (ТА-00-010)
Напруга: 140 - 250 В / Максимальна потужність: 6.4 кВА / кВт Зварювальний струм: 20 - 250 А / Діаметр зварювального електрода: 1.6 - 4 мм / Вага нетто: 3,5 кг
Зварювальний інвертор ТехАС (ТА-00-011)
Напруга: 140 - 250 В / Максимальна потужність: 7.5 кВА / кВт / Зварювальний струм: 20 - 300 А / Діаметр зварювального електрода: 1.6 - 5 мм / Вага нетто: 3,8 кг
Зварювальний інвертор Техас ММА 250 (ТА-00-007) ТехАС
Кількість фаз - 1 / Максимальний струм зварювання, А - 250 / Вага, кг - 5.2 / Напруга живлення, В - 250 / Потужність, Вт - 6400
Зварювальний інвертор ТехАС ММА 250 (ТА-00-101)
Напруга 160 - 250 В / Зварювальний струм 20 - 250 А / Діаметр зварювального дроту 1.6-4.0 мм / Номінальна споживана потужність 6.4 кВА / Частота: 50 Гц

Купити зварювальне устаткування з i-west

Чи можете Ви у своєму побуті або роботі обійтися без зварювання? Ні? Тоді Вам терміново потрібно купити сучасний зварювальний апарат, який зробить Вашу роботу легкою та якісною. Але спочатку Вам треба дізнатися трохи теорії про те, що таке зварювання, яким воно буває і які види зварювальних апаратів існують.

Зварювання - ця дія, яка з’єднує предмети шляхом їх нагріву і деформації. Таким чином можна працювати з такими матеріалами, як метал, пластмаса або навіть кераміка.

Нагрів предметів при зварюванні і їх деформація відбувається за допомогою різних джерел енергії. Наприклад, електрика, газ, ультразвук, тертя. Сьогодні є безліч потужних і сучасних моделей зварювальних апаратів, тому зварювати можна навіть під водою, або (Ви не повірите!) в космосі. Але потрібер пам'ятати, що процес зварювання не лише дуже важливий і корисний, він ще і небезпечний. Адже завжди є ризик займання, враження струмом або випромінюванням.

Зварювання можливе тільки якщо :

- дуже великий тиск стискає деталі, але не нагріває;

- середній тиск стискає деталі і в той же час нагріває їх;

- деталі нагріваються до розплавлення.

Взагалі, зварювання використовували ще до нашої ери, коли перші люди тільки почали обробляти метал. Першим видом цього процесу було зварювання при кованні, коли два шматки металу нагрівали, а потім їх били молотом так, що після охолодження вони ставали єдиним цілим.

Вже з винайденням електрики почали зварювати з його допомогою. Його стали застосовувати безпосередньо після того, як виявили існування електричної дуги. Першим про неї написав російський вчений Василь Петров. Він побачив, що якщо підняти напругу двох електродів, то між ними виникне електричний пробій. Це і є електрична дуга, вона є наочним прикладом ще однієї маловідомої форми стану речовини - плазми.

Ідея використати електрику для зварювання прийшла вже іншому росіянинові – ученому Володимиру Миткевичу. А потім вже маса вчених по всьому світу займалася розробкою зварювальних процесів і апаратів.

Сьогодні існує вже більше, ніж півтори сотні видів зварювання. Їх ділять по таких відмінностях: фізичні, технічні і технологічні.

Для першого головними є форма і вид енергії, яка застосовується для зварювання. Ця форма дуже важлива, оскільки визначає клас зварювання, а вони бувають таких видів: термічний (працює за допомогою плавлення від теплової енергії), термомеханічний (за допомогою як плавлення, так і тиску) і механічний (використовується тиск, тобто механічна енергія).

До другої відмінності відносять за тим, як захищений метал в місці зварювання, за тривалістю зварювання і її механізації. До технологічної відмінності можна віднести за особливостями, які є різними для кожного виду зварювання. Наприклад, по виду електроду.

І так,  кожен клас зварювання ділиться на безліч його видів. Перший клас - термічний. У ньому існують такі види, як зварювання електродуги, зварювання неплавким електродом, напівавтоматичне зварювання дротом в захисних газах, ручне дугове зварювання, зварювання під флюсом, орбітальне зварювання, газополум'яне, електрошлакове, термітне, плазмове, електронно-променеве, лазерне, стикове зварювання пластмас оплавленням і зварювання із заставними нагрівачами. Другий - термомеханічний, його складають такі види: ковальське зварювання, контактне, точкове, стикове, стикове зварювання опором, стикове зварювання безперервним оплавленням, рельєфне, дифузійне, зварювання високочастотними струмами, а також зварювання тертям. Механічний ділитися на: зварювання вибухом, ультразвукове зварювання металів і холодне зварювання.

Знаючи трохи більше, Ви зможете зрозуміти, чи потрібне Вам зварювальне устаткування. Але ми радимо не бути як давні люди, або як ковалі, і не витрачати свої сили на важку неефективну працю. Адже ми живемо в XXI столітті! Воно дає нам безліч можливостей та перспектив. Адже сьогодні існує так багато зварювального устаткування, яке не коштує неймовірних грошей і не займає такий простір, як раніше. Сучасні зварювальні апарати легко можна розмістити у себе удома або в гаражі, а потім користуватися коли завгодно, використовуючи мінімум силових витрат, але з максимальною ефективністю.

Інтернет-магазин i-west завжди турбується про своїх клієнтів, тому ми зібрали на своєму сайті безліч товарів, які пригодяться Вам під час зварювання. Усі вони високої якості, а їхня ціна приємно дивує. Також у нас є безкоштовна доставка зварювальних апарат