Безкоштовна доставка від суми замовлення 1500 грн

Кошик порожній

Газонокосарки



Газонокосарка електрична GC-EM 1743 HW Einhell (3400590)
Безкоштовна по Львівській обл. Газонокосарка електрична GC-EM 1743 HW Einhell (3400590)

8400грн

5% знижки при самовивозі

Ніж для газонокосарки Einhell GE-CM 36 Li (3405485)
Газонокосарка бензинова AL-KO Comfort 46.0-4 SP-A (119938)
Безкоштовна по Львівській обл. Газонокосарка бензинова AL-KO Comfort 46.0-4 SP-A (119938)

21999грн

20899₴ ціна при самовивозі

Газонокосарка електрична 1800 Вт, 230 В, 2850 об/хв, ширина захвату 420 мм, висота зрізу 25-75 мм, контейнер 50 л INTERTOOL WT-1201
Напруга: 230 В / Частота мережі: 50 Гц / Потужність 1800 Вт / Ширина захоплення: 42 см / Швидкість обертання: 2850 об/хв / Регулювання висоти: осьова / Висота скошування: 25, 35, 45, 55, 75 мм / Кількість режимів регулювання: 5 / Обсяг травозбірника: 50 л / Тип травозбірника: жорсткий / Вага: 24.1 кг
Ніж для газонокосарки AL-KO Classic 3.22 SE (112806)

Як купити газонокосарку і не розчаруватися у виборі

Мрія кожного дачника – це не лише грядки з вирощеними власноруч овочами, але і газон, на якому приємно відпочивати усією сім'єю або просто пройтися босими ногами теплим ранком.

Проте сам по собі газон охайним не виросте, як би ми цього не хотіли, і будь-яка територія, щоб привабливо виглядати, вимагає ретельного і регулярного догляду. Скошування трави – це основний захід, який треба проводити над своїм газоном, хоча даремно і говорити, що скошувати траву вручну зайняття важке і неблагородне, та і давно вже стало неактуальним з появою газонокосарок. Але є ще одна проблема: сьогодні на ринку представлений такий великий вибір цих апаратів, що дуже складно вибрати собі відповідну модель. Але Інтернет-магазин i-west допоможе Вам зробити правильний вибір.

Спершу потрібно розібратись, що таке газонокосарка. Це апарат, який створений для стрижки трави для газону. Вид і принцип роботи газонокосарки залежить від її моделі, типу двигуна і різального елементу, а також компанії-виробника. Існують самохідні, несамохідні газонокосарки і райдери. Перші спрямовуються в потрібну людині сторону, другі треба штовхати ззаду, а у райдерів взагалі є рульове управління.

Види газонокосарок

Як ми вже говорили, різноманітність цих апаратів дуже велика. Їх ділять на безліч видів. Наприклад, за типом різального механізму газонокосарки бувають: 

- циліндричні; 

- роторні; 

- на повітряній подушці; 

- райдери; 

- роботи-газонокосарки.

Щоб точно не помилитися у виборі, потрібно навчитись розрізняти усі ці види.

Циліндричні газонокосарки забезпечать Вам дуже хорошу якість скошування трави. Принцип їхньої роботи нагадує ножиці, вони ретельно зрізують траву, роблячи при цьому акуратний надріз, що допомагає рослинам швидко відростати і красиво виглядати. Якість роботи такого апарату залежить від кількості ножів, вбудованих на її горизонтальному валу. А їх буває від 5 до 10. Зрозуміло, що чим їх більше, тим краща стрижка.

Роторні газонокосарки – це найпопулярніші моделі цих апаратів. Зазвичай вони працюють з двох- або чотирьохтактним двигуном на бензині. Але вони можуть бути також ручними або електричними.

Газонокосарки, оснащені повітряною подушкою, сьогодні рідко можна побачити, адже вони тільки нещодавно з'явилися на нашому ринку. У них немає коліс, через це вони дуже прості в користуванні. Ними легко керувати на нерівних поверхнях.

Ми вже згадували про цей вид газонокосарок – райдери. Вони чудово підійдуть для масштабних робіт на великій території. Вони схожі на маленький трактор. Тобто на райдерах є сидіння і кермо для водія. Єдиний мінус такого апарату – це використання великої кількості бензину.

Також є ще одна новинка на ринку – газонокосарки-роботи. Вони самі зроблять за Вас роботу, адже ними не потрібно керувати. Треба просто обгородити кабелями зону косіння на Вашій ділянці. Такі апарати дуже функціональні і у них є багато сучасних пристосувань для кращої роботи.

Також газонокосарки ділять за типом двигуна. За цією характеристикою розрізняють такі апарати: 

- механічні (ручні); 

- електричні; 

- акумуляторні; 

- бензинові.

Механічні газонокосарки, які ще називають ручними, – найекономніший варіант, проте вибирати його доцільно тільки у тому випадку, якщо Ви готові докладати фізичні зусилля. Оскільки привести в дію цей апарат можна тільки за допомогою постійного штовхання газонокосарки. Серед очевидних переваг механічного пристрою є відсутність необхідності живлення від мережі і відсутність значного шуму під час роботи.

Електричні газонокосарки мають меншу потужність, в порівнянні з бензиновими, такі газонокосарки живляться за рахунок електромережі. Це і може стати перешкодою для роботи на досить великих ділянках, тому рекомендується купувати електричну газонокосарку для обробки невеликих територій, якщо Ви плануєте користуватися пристроєм, який живитиметься від електромереж. Тому що шнур обмежуватиме можливості скошування.

Акумуляторні газонокосарки працюють за допомогою батареї. Ними дуже легко користуватися, і вони не залежать від електромережі. Але такі апарати також не підійдуть для великих ділянок. Адже невідомо, чи досить для цього заряду батареї.

Бензинові газонокосарки сьогодні найпопулярніші. Ці моделі мають високу потужність, тому вони можуть працювати на величезних територіях. Ще одна їхня перевага – не потрібно підключатися до мережі. Але є у них ще і мінуси: такі апарати дуже великі, шумні і викидають багато шкідливих речовин в повітря.

Характеристики

Щоб підібрати для себе потрібну модель, важливо враховувати безліч особливостей цих апаратів.

Наприклад, потужність газонокосарки. Найкращі за цією характеристикою бензинові моделі. Оскільки у них є мотор, який живиться від бака з паливом, а не від мережі, як електричні газонокосарки. Але варто розуміти, що потужний мотор створює дуже багато шуму.

Також звертайте увагу на простоту обслуговування апарату. Адже за деякими моделями важко стежити. Наприклад, коли маєш справу з бензиновою газонокосаркою, то треба увесь час стежити за рівнем бензину і олії в ній. А не усі розбираються в цьому. Для таких людей є електричні газонокосарки, догляд за якими набагато простіший.

Ще в цих апаратів є дуже важлива функція регулювання стрижки трави. Дуже добре, якщо вона регулюється кнопкою. Просто є моделі, де треба самому підлаштовувати висоту кожного колеса. Це дуже незручно і займає багато часу.

Не забувайте і про ширину скошування. Це також дуже важлива характеристика, яка визначає продуктивність роботи. На неї впливає довжина ножа газонокосарки, адже чим він довший, тим більша територія охоплюється за раз. Є ще один важливий момент, який повинен впливати на Ваш вибір. 

Це тип косіння. Адже кожна газонокосарка по-різному справляється з травою. У деяких вона збирається у травозбірнику, інші викидають її убік, а деякі моделі просто подрібнюють траву.

Перший варіант підійде тільки для косіння невисокої трави, тому що від високої травозбірник дуже швидко наповниться. Другий варіант – викидати траву убік – змусить Вас збирати її граблями після стрижки, що не дуже зручно. Найкращим є третій варіант, бо трава подрібнюється і служить добривом для ґрунту. Враховуючи усе це, можна вибрати пристрій, який ідеально підійде для потреб Вашого газону. Визначитися з моделлю Вам допоможуть фахівці інтернет-магазину i-west.

Запчастини для газонокосарки, зокрема ніж для газонокосарки і травозбірник, легко можна знайти у відповідному розділі нашого сайту.

Доставка садової техніки з сайту i-west здійснюється по Україні в максимально можливі терміни. Отримайте Вашу газонокосарку прямо додому!