Безкоштовна доставка від суми замовлення 1500 грн

Кошик порожній

Відбійні молотки


Молоток відбійний SDS hex 1050Вт, 1400удар/хв, 42Дж, металевий кейс, піку, зубило INTERTOOL DT-0198

Як обрати відбійний молоток

Якщо Ви будівельник-професіонал, то напевно знаєте, що таке відбійний молоток. Адже його використовують у багатьох масштабних процесах у будівництві. Також такий інструмент поза сумнівом згодиться у ремонті, адже з його допомогою можна знищити помилки попередніх «майстрів». Але як обрати собі інструмент серед безлічі моделей, представлених на ринку? У цьому ми Вам допоможемо.

Спочатку треба визначити ціль покупки. Це допоможе зрозуміти, яка потужність апарату Вам потрібна. Залежно від того, чи Ви розпочали будівництво, ремонт або просто хочете розширити колекцію своїх домашніх інструментів, слід підбирати критерії оцінки відбійних молотків. Тому спершу, визначите кількість і складність робіт, з якими інструмент повинен справлятися. Адже йому під силу безліч функцій: з легкістю може впоратись з демонтажними роботами, розбиттям стін, працює з гірськими породами, асфальтовим і бетонним покриттям, мерзлим ґрунтом.

Види інструменту

Потім Ви повинні обрати джерело живлення Вашого інструменту. Є три види відбійних молотків: електричні, бензинові і пневматичні.

Перший вид цих інструментів - електричний відбійний молоток є дуже продуктивним порівняно з іншими. Він не вимагає багато зусиль, але завдяки ньому можна зробити отвір 5 метрів в діаметрі! Але так, як він підключений до мережі, це робить його залежним від неї. Ще одним мінусом такого молотка є те, що його небезпечно використовувати в місцях з підвищеною можливістю займань.

Бензиновий молоток вже не залежить від мережі, як електричні моделі. Його застосовують для буріння, дроблення асфальту і пробивки шпал. Але у нього величезна витрата палива, він дуже шумний, а його вихлопи - токсичні.

Саме тому найбільш раціональним варіантом вважаються пневматичні молотки. Вони діляться на: турбінні і об'ємні. Напевно, це найбезпечніший і невибагливіший варіант для ремонту. Адже він не боїться вологи, йому не потрібні паливо або підключення до мережі. Але він не впорається з великими об'ємами роботи.

Характеристики

1) Потужність

Ця характеристика залежить від того, з яким матеріалом працює апарат, а точніше з якою товщиною матеріалу. Адже чим він грубший, тим більше потужності треба, щоб з ним впоратися. Наприклад: для звичайних обробних робіт досить 1200 Вт, для цегли, каменю і бетону треба не менше, ніж 1500 Вт, а потужніші моделі можуть вже пробивати асфальт і ґрунт.

2) Вага

По вазі відбійні молотки діляться на легкі, середні і важкі. Чим важче апарат, тим він потужніший.

Вага перших приблизно 5-6 кг, їх використовують в ремонтах і у роботах в складних умовах. Середні важать вже від 5 до 10 кг, їх застосовують щоб робити великі отвори і рушити стіни. Найбільші відбійні молотки важать приблизно 10-30 кг і використовуються для робіт з вертикальними поверхнями.

3) Сила удару

Це число обчислюється кількістю матеріалу, яку молоток відбив за один удар, і вимірюється в Дж. З цим показником росте і ефективність роботи апарату. По силі удару, так само, як і по вазі, відбійні молотки ділять на: легкі (до 15 Дж), середні (30-35 Дж) і важкі (від 50 Дж).

4) Частота ударів

Характеристика означає швидкість інструменту. Ясно, що якщо сила удару дуже велика, то швидкість не може бути високою. Навпаки, чим більше сили, тим менше швидкості. Найбільша швидкість в легких відбійних молотків, вона може перевищувати 3000 ударів в хвилину, а у важких вона ледве досягає до 1000 ударів.

Види пік

Найголовніший елемент для відбійного молотка - це піка. Вона безпосередньо взаємодіє з поверхнею. Її потрібно вибирати виходячи з мети, виду і потужності інструменту. Є декілька видів цього елементу :

- лом (для роботи з асфальтом, бетоном, цеглою, каменем і твердим ґрунтом);

- лопатка (для зачистки від штукатурки, відколювання льоду і вирівнювання асфальту);

- зубило (для рубки металу, створення ніш в стінах або для роботи з дуже твердим ґрунтом);

- трамбування (для ущільнення і закладення тріщин в ґрунті).

Типи патрона

Людині, яка збирається купити відбійний молоток, треба обов'язково знати, які патрони існують для цього апарату. Вони бувають таких видів:

- швидкозажимний: його переваги - швидка зміна списа, вони не потребують ключів, які зазвичай вставляють патрон в інструмент, і у них є захист від пилу;

- патрон SDS : також простий у використанні, його застосовують для роботи легких відбійних молотків;

- патрон SDS - max: це вже варіант для важчих інструментів;

- шестигранний: патрон, який кріпиться за допомогою ключа.

Ціни на відбійні молотки коливаються. Звичайно, найдешевші - китайські творіння, коштують майже втричі дешевше, ніж фірмове устаткування. Інше питання - чи хочете Ви псувати свою роботу неякісним устаткуванням і змінювати його кожні декілька місяців.

Лідери у виробництві електроінструментів усім відомі. Купити відбійний молоток Макіта або Бош - це гарантія якості не на один рік. Серед інших представників брендових інструментів вважаються: STERN, Metabo, DWT, DeWalt.

Якщо Ви хочете купити відбійний молоток в м. Львів або інших містах України, то можете замовити його в нашому інтернет-магазині i-west. Ми пропонуємо приємні ціни і безкоштовну доставку.