Безкоштовна доставка від суми замовлення 1500 грн

Кошик порожній

Зварювальні апарати


Зварювальний апарат полегшить Вашу роботу!

Не знаєте, що таке зварювальний апарат? Це незамінна річ на виробництві, а також у кожного майстра вдома. Адже потрібнішого приладу неможливо зробити: людина працює із сплавами вже багато років, і це зовсім не той матеріал, з яким можна впоратися самостійно.

Головний принцип роботи зварювальних агрегатів ховається у великих температурах, і хоча, якщо для м'яких металів реально використати і застосовувати машинний спосіб високого тиску, то вже із сталлю цей трюк не пройде.

Види апаратів

- Інвертори – мабуть, найновіші зварювальні апарати, які масово почали випускати не так давно. Основними перевагами цього типу є можливість довгої безперервної роботи, відсутність небезпеки перепаду напруги, можливість підключення до звичайної розетки, режим роботи контрольований мікропроцесорами, можливе поєднання різноманітних матеріалів, висока електробезпека;

- Зварювальні трансформатори є найбільш дешевими і не менш надійними зварювальними апаратами, мабуть, саме через це вони вважаються найбільш поширеними. Завдяки своїй низькій ціні і непримхливості, зварювальні трансформатори використовуються навіть на виробництвах.

- Зварювальні випрямлячі відрізняються якісним швом, з ними легко працювати, вони мають переконливу глибину плавлення, можливість зварювати термостійкі матеріали.

- Зварювальні напівавтомати, незважаючи на вищу ціну, можуть похвалитися рядом переваг, а саме: дуже високою продуктивністю, якістю шва, широким діапазоном зварювальних матеріалів, різноманітністю налаштувань і регулювань.

Потужність зварювальних апаратів

Потужність зварювального апарату визначається потужністю струму, яку він може видати. Для побутових потреб буде досить апарату потужністю 200-250 ампер, професійні ж апарати розраховані на 300 ампер.

Як вибрати

Серед усієї різноманітності зварювальних приладів дуже важко вибрати той, який ідеально Вам підійде. Адже їх характеристики різноманітні і важко взагалі зрозуміти, що вони означають. Але як же Вам зробити правильний вибір? Перше, що Ви повинні в себе запитати: "Для чого мені зварювальний апарат"?. Якщо у Вас велике виробництво, то потрібен потужний апарат, який працює на напрузі 380 В. Якщо для будинку або дачі, то потрібно вибирати на 220 В, оскільки там немає можливості підключиться до мережі з напругою в 380 В.

Є і апарати зі змішаним типом живлення, їм підходить і 220 і 380 В. Але вони, як правило, набагато дорожчі, тому подумайте, чи потрібно Вам його купувати. Дуже важливо вибрати правильну потужність. Вона залежить від товщини матеріалу, з яким Вам доведеться працювати. Але не вибирайте потужність "в притик", має бути невеликий запас, щоб апарат працював не на межі своїх можливостей і не перегрівався. Не забувайте і про тривалість роботи. Про неї можна дізнатися з характеристик товару на упаковці. Вона завжди записана у відсотках і позначається абревіатурою ТЧР (тривалість часу роботи). Це значення легко прочитати. Дивіться: 10 хв - це 100%, а вказується завжди відсоток з того часу, який припадає на час безперервної роботи, усе інше - для відпочинку. Тобто, якщо вказано 30%, то це означає, що апарат може працювати 3 хв, після чого йому треба 7 хв на відпочинок. Звичайно, краще вибирати прилад, де цей відсоток як можна вищий, так інструмент довго працюватиме і менше охолоджуватиметься.

Можливість зварювання різних металів

Переконайтеся, що зварювальний апарат окрім звичайного ручного зварювання(ММА) може зварювати також і кольорові метали, а також застосовувати аргоново-духовою технологію(позначається як "TIG").

Температурний ліміт цих апаратів десь в діапазоні від - 40 до 40, проте, багато пристроїв неможливо безпроблемно запустити навіть при температурі нижче нуля, тому радимо перед покупкою уважно ознайомитися з рекомендаціями, наданими виробником.

Купити зварювальний апарат легко з i-west, ми допоможемо Вам вибрати правильну модель від кращих брендів - INTERTOOL, TexAC, СТАРТ, ИСАС, і швидко доставимо її за вказаною адресою.