Кошик порожній

Мінімийки, мийки високого тиску


Мийка Einhell TC-HP 1538 PC (4140720)
Підключення до мережі: 230В ~ 50Гц / Потужність: 1500 Вт / Тиск в системі: макс. 110 бар / Тиск в системі: номінальна 75 бар / Водопропускання: 380 л/годину, 6,3 л/хв / Температура води на вході: макс 60°C / Тиск води на вході: макс. 6 бар / Бак для миючого засобу: 0,45 л / Вага нетто: 7,5 кг.
Очищувач високого тиску 1400Вт, 5.5 л/хв, 80-110бар INTERTOOL DT-1503
Вага, кг 5.9 / Довжина мережевого шнура, м 5 / Довжина шлангу, м 5 / Максимальний тиск, бар 110 / Потужність, Вт 1400 / Продуктивність, л/хв 5.5
Очищувач високого тиску 1800 Вт INTERTOOL DT-1504
Напруга живлення 230 В / Споживана потужність 1800 Вт / Робочий тиск 100-130 бар / Продуктивність 6 л / хв / Гарантія 12 місяців / Вага 12,5 кг

Мийка високого тиску – збереже чистоту і заощадить гроші

Вам набрид постійний бруд біля будинку і болото, яке покриває все після дощу? І Ви знаєте, наскільки важко щодня мити доріжки на вулиці садові меблі, а також власний автомобіль, велосипед або мотоцикл? Можливо, потрібно просто купити мийку високого тиску (її ще називають «автомийка» або «мінімийка»), щоб раз і назавжди забути про бруд і щоденні муки, викликані прибиранням. До того ж, разом з цим пристроєм Ви зможете заощадити воду, яку б просто витратили на неефективну мийку. Купити мінімийку можна на нашому сайті.

Що це за прилад мінімийка?

Мийка високого тиску води – це пристрій, створений для чищення фасадів, садових меблів та інструментів, автомобілів, доріжок і басейнів. Принцип його роботи дуже простий: вода виходить з приладу під високим тиском, очищає об'єкти від бруду, а також економить воду, яку б Ви витратили на самостійну мийку об'єктів. Чим ближче шланг мінімийки розташований до центру забруднення, тим більший тиск води діє на нього. А з ним росте і сила очищення. Також тиск можна регулювати різними насадками, які виробники додають до своїх приладів, і навіть кнопками на пістолеті шлангу.

Види мийок високого тиску

Сьогодні на ринку існує величезна кількість видів автомийок. Вони можуть бути: побутові або професійні, стаціонарні або мобільні, з підігрівом води та навіть автономні. Серед усього різноманіття кожен зможе обрати для себе саме той товар, який задовольнить його потреби. Вибирати для себе мінімийку потрібно відповідно до мети її використання. Для масштабної чистки твердих поверхонь, таких як плитка, потрібні потужні моделі, які зможуть змити весь бруд з каменів і проміжків між ними. Вони також підійдуть для чищення огорож, а також кам'яних і бетонних фасадів. Менш потужні мийки високого тиску потрібні для чищення автомобілів, мотоциклів та велосипедів, адже занадто високий тиск може пошкодити поверхні машин. Найменш потужні автомийки підійдуть для чищення садових меблів та інструментів, а також інших об'єктів з незначними забрудненнями. Їхньої потужності вистачить, щоб очистити від невеликої бруду.

На що звертати увагу при покупці мінімийки

Тиск пристрою повинен бути не меншим, ніж 20 бар, інакше він буде просто неефективним. Також зверніть увагу на основні характеристики: тривалість безперервної роботи, витрати води, довжина шланга (чим він довший, тим легше користуватися пристроєм), додаткові функції (підігрів води та резервуар для неї). Важливими також є зручність користування та легкість пересування такої мийки. Адже їх в основному використовують на вулиці, де не завжди є комфортне для таких машин покриття.

Ще один фактор, яким Ви повинні керуватися при виборі приладу, це його ціна. Ціни на цей товар є різноманітними, а все через те, що різні моделі можуть виконувати роботу різного рівня, тому і ціна так коливається. Також велику роль в ціновій політиці грають додаткові функції і всілякі пристосування, які полегшують роботу з приладом. До їх списку входять різні насадки, аксесуари в наборі з Мінімийки, а також модифіковані шланги, якими набагато легше користуватися. Для того, щоб дізнатися скільки коштує інструмент, напишіть в пошуковій системі: «мийка високого тиску ціна».

Основні переваги автомийки

Найбільший плюс цього приладу – він економить воду. Відбувається це так: через садовий шланг або з резервуара, вбудованого в саму мийку, вода потрапляє в насос, який значно підвищує тиск подачі води. В результаті утворюється дуже сильний очищувальний струмінь з мінімальними витратами води. А це дійсно важливо сьогодні! Адже через високі тарифи довелося б заплатити чималу суму за просту чистку прибудинкової території або автомобіля. Купуючи мийку високого тиску, Ви оберігаєте навколишнє середовище, а разом з ним і свої гроші.

Також Ви не втомлюватимете себе виснажливим прибиранням і зекономите величезну кількість часу! Чи не краще витратити його на дійсно важливі справи або на спілкування з друзями? Мінімийка перетворить ваше прибирання на безтурботне заняття, яка можливо навіть буде приносити задоволення. Адже так приємно часом спостерігати як хтось працює за Вас. Наприклад, автомийка.

Відтепер чистота не потребує щоденної праці, витрати природних ресурсів і дорогоцінного часу. Якщо Вам шкода витрачати свої зусилля на справи, які можна зробити значно швидше і легше, то ви просто зобов'язані придбати для себе такий прилад. У всіх містах України, таких як Львів, Ви зможете купити автомийку (мінімийки, мийку високого тиску) на сайті i-west за доступними цінами і з безкоштовною доставкою.