(067) 676-44-35, (050) 378-45-43

Кошик порожній

Драбини


Драбина 3 сходинки 300x200 мм INTERTOOL LT-0043 Товар по промокоду
Драбина 3 сходинки 380x260 мм висота 1145 мм INTERTOOL LT-0033 Товар по промокоду
Драбина 4 сходинки 300x200 мм INTERTOOL LT-0044 Товар по промокоду
Драбина 5 сходинок 380x260 мм висота 1 625 мм INTERTOOL LT-0035 Товар по промокоду
Драбина алюмінієва 3 сходинки, висота до платформи 630 мм INTERTOOL LT-1003 Товар по промокоду
Драбина алюмінієва 4 сходинки, висота до платформи 850 мм INTERTOOL LT-1004 Товар по промокоду
Драбина алюмінієва 5 сходинок, висота до платформи 1065 мм INTERTOOL LT-1005 Товар по промокоду
Драбина алюмінієва 6 сходинок, висота до платформи 1280 мм INTERTOOL LT-1006 Товар по промокоду
Драбина алюмінієва 7 сходинок, висота до платформи 1500 мм INTERTOOL LT-1007 Товар по промокоду
Драбина алюмінієва 8 сходинок, висота до платформи 1720 мм INTERTOOL LT-1008 Товар по промокоду
Драбина алюмінієва приставна 10 сходинок 2,84 м INTERTOOL LT-0110 Товар по промокоду
Драбина алюмінієва приставна 12 сходинок 3,40 м INTERTOOL LT-0112 Товар по промокоду
Драбина алюмінієва телескопічна 10 сход. 3,20 м INTERTOOL LT-3032 Товар по промокоду
Драбина алюмінієва телескопічна 12 сход. 3,80 м INTERTOOL LT-3038 Товар по промокоду
Драбина алюмінієва телескопічна 8 сход. 2,60 м INTERTOOL LT-3026 Товар по промокоду
Драбина розкладна трансформер 1360 мм INTERTOOL LT-5000 Товар по промокоду

Купити приставну драбину, розкладну або трансформер

Вирішили утеплити фасад свого дому, зібрати яблука в саду або просто замінити згорілу лампочку – тоді Вам ніяк не обійтися без драбини. Не має значення, у Вас вона 2-х секційна або ж 3-х секційна, розкладна чи трансформер, все одно - у побуті або на роботі, без неї ніяк. Щоб купити недорого драбину Львів, потрібно прислухатись до наших порад.

На що звертати увагу при виборі

Дуже важливо при купівлі зробити правильний вибір драбини. Ось основні характеристики, на які повинен звертати увагу покупець :

1) Висота. Зверніть увагу її висоту, відстань між сходинками, а також, яку робочу висоту ви отримаєте з її допомогою.

2) Безпека. Секційна драбина повинна мати широкі втиснуті східці, спеціальні пристосування проти ковзання і перекидання, рельєфну або гумову поверхню, а також спеціальні обмежувачі проти сування.

3) Стійкість. Драбина має бути виготовлена у відповідності до стандартів. Її товщина має залежати від якості матеріалу, з якого вона зроблена.

4) Мобільність. Велику увагу звертайте на вагу і розмір в зібраному стані.

Матеріал, з якого виготовлено більшість сучасних драбин, - це алюміній. А перевага цього металу в тому, що він міцний, але дуже легкий. До того ж, драбину з такого матеріалу легко не лише переміщати, але і мити. Що дозволить позбавити Ваш будинок або виробництво від бруду. Також алюміній довговічний і невибагливий в порівнянні із звичним деревом, з якого раніше робили драбини.

Види драбин

Може для когось це буде відкриттям, але вони бувають різні. Перший і найпоширеніший вид - це приставні. З назви зрозуміло, що для них потрібна опора. Це ті самі драбини, які є майже на усіх дачах, вони лежать на даху або в сараї. Вони складаються з двох паралельних частин і перекладин між ними. Більшість зараз уявляє собі старі дерев'яні брудні драбини, які змайстрував ще їх батько або навіть дід. Але такі пристосування - це минуле століття, адже вони важкі, громіздкі і із слідами болота і різних матеріалів. Навіщо так мучитися з такими ними: увесь час тягати її на собі, думати, де б її поставити, переживати, щоб вона не погнила? Якщо можна купити собі нову легку металеву драбину, яку дуже легко складати і мити.

Ще один вид – розкладна драбина. Вона складається з двох скріплених приставних. Її особливість в тому, що не треба спиратись на щось. А це дуже зручно у випадках, коли опори просто немає. Наприклад, коли потрібно вкрутити лампочку в люстру посередині кімнати. Але ця перевага може бути і недоліком. Тому що іноді нам треба дістати предмет, який знаходитися якраз на високій опорі.

Щоб таких проблем не виникало і Вам було легше вибрати, створили ще один вид драбин - трансформери. Вони можуть компактно складатися, перетворюватися на різні види: приставну, розкладну драбини і будівельний поміст.

Їх також класифікують за:

- призначенням - професійні і побутові. Професійний варіант впадає у вічі своїми вантажопідйомністю і профоснащеннем (гачки для інструментів, додаткові полички, антиковзаючі ніжки, широкий робочий майданчик і т. д.).

- типом конструкції.

- кількістю секцій - односекційні, 2-і секційні і 3-і секційні. Остання (драбина алюмінієва трисекційна) найбільш функціональна, тому що може використовуватися і як висока приставна і як драбина з можливістю регулювання робочої висоти. Сюди ж відносять і трансформери (драбини шарнірні), які складаються з 4 секцій, рухливого шарніра, опорної планки і пластикових подушок. При її розкладанні можна отримати приставну драбину (3-4 м), розкладну та поміст.

Прислуховуючись до порад інтернет-магазину i-west, Ви навчитеся обирати якісний товар з мінімальними витратами. Також ми допоможемо купити саме ту драбину, яка найбільше підійде. А наша служба доставки привезе її у будь-який куточок України.