Кошик порожній

Електротримери


Електрокоса Eurotec GT 108 EUROTEC
Потужність двигуна кВт (к.с.) 1,5 (2,04) / Ріжуча система волосінь, сталевий ніж / Ширина покосу, мм 420 / Тип штанги пряма, нерозбірна / Вага, кг 6,5
Електротример AL-KO BC 1200 E (112924)
Діаметр робочої поверхні - 35 см / потужність - 1200 Вт / вага - 4,1 кг
Тример електричний 1000 Вт, 230 В, 0-7300; 0-11000 об/хв, голівка з капроновою ниткою, 4-х зубий ніж, діаметр робочої поверхні 230 мм, 380 мм INTERTOOL DT-2242
Діаметр ліски - 2 мм / комплект: 4-х-зубий ніж; головка з капроновою ниткою / швидкість обертання - 11000 об/хв / напруга живлення - 230 В / гарантія - 12 міс
Тример електричний Einhell BG-ET 3725 (3401190)
Діаметр волосіні - 1.2 мм / напруга живлення - 230 В / вага - 3,3 кг

Як працює електричний тример

Не знаєте чим косити траву на дачі, в саду або біля будинку? Хочете, щоб інструмент займав мало місця, коштував небагато, але задовольняв усі Ваші потреби? Такий апарат вже існує, і це – електротример. Користуватися ним дуже легко, деякі моделі навіть дозволяють керувати однією рукою.

Ці прилади можуть похвалитися цілим рядом переваг. По-перше, вони майже безшумні, на відміну від бензинових, що не дратуватиме Вас, а також ваших близьких. По-друге, ними не лише легко керувати, їх також дуже легко обслуговувати і ремонтувати. Усі частини, які час від часу потрібно міняти, легко знайти і вони коштують недорого. По-третє, вони досить потужні, щоб обробити невелику ділянку на дачі або біля будинку, а для того, щоб інструмент запрацював, не треба вливати в нього бензин.

Але як би добре не працювали електрична коса, недоліки у них все ж є. Перший – вони залежать від електромережі, Ви завжди будете вимушені тягати за собою шнур, який заважає працювати і створює небезпеку. Але щоб таких проблем не виникало, існує різновид цих приладів – акумуляторні садові тримери. Вони об'єднують в собі усі переваги електротримерів, але з додаванням максимальної маневреності і мобільності. Єдиний недолік – ці апарати потрібно завжди дуже довго заряджати.

Ще одним мінусом електричних тримерів є те, що треба робити постійні паузи в роботі, інакше двигун перегріється. У сучасних моделях є функція, яка сама вимикає двигун, коли той нагрівається. Але якщо такої функції немає, то не забувайте перевіряти це вручну.

Електротримери ділять на дві групи: ті, у яких двигун розташований внизу, і ті, у яких він вгорі. Запитайте: а яка різниця? Насправді це дуже важливий момент. Адже ті електротримери, де двигун стоїть вгорі, набагато потужніші. Їх різальним елементом може бути не лише волосінь, а і різальний диск. Також у таких моделей є багато переваг. Наприклад, апарати з двигуном внизу не можуть косити мокру траву або бур'яни, а моделі з верхнім розташуванням двигуна дуже легко впораються з таким завданням. Адже немає небезпеки попадання води в двигун.

Купити електротример – це дійсно дуже хороша ідея. Підібравши хорошу модель, Ви будете задоволені покупкою. У нашому інтернет-магазині i-west зібрані найкращі приклади цих апаратів. Не сумнівайтеся у виборі, Ви зайшли на правильний сайт!