Кошик порожній

Набори ключів


Набори ключів для кожного автолюбителя

Який інструмент є найпотрібнішим і популярнішим серед автолюбителів? Варіантів багато, але усі з нами погодяться, що саме набори ключів використовуються найчастіше. Без них неможливо зробити навіть найпростішу роботу. А завдяки різновидам цих ключів (вони бувають комбіновані, накидні, торцеві, розвідні і ріжкові) можна виконувати і складніші завдання. Такий набір згодиться як в автомайстерні, так і у Вашому гаражі. Ви навіть можете просто возити його з собою в машині, адже в таких наборах в комплекті завжди є або спеціальний кейс, або чохол для ключів, тому їх легко транспортувати.

Види гайкових ключів

Не забувайте і про те, що існує багато видів ключів. Вони бувають:

- ріжкові: найпопулярніший вид, вони так названі із-за подібності з рогів, особливість цих ключів в тому, що їх «роги» мають різні розміри, тому і записуються двома числами, приміром - 10×12; вони бувають двох видів - односторонні і двосторонні;

- накидні: особливість таких ключів в тому, що на відміну від ріжкових, Вам не потрібно постійно відривати ключ від гайки, а можна безперервно її закручувати; існує три види таких ключів : двосторонні, односторонні і ударні; у перших є два розміри на кінцях, другі мають кільце тільки з одного боку для більшої сили затягування, ударні названі так через те, що у них є спеціальне місце для удару кувалдою, також вони значно масивніші, такі ключі призначені для дуже сильного затягування гайки;

- торцеві: робляться у вигляді трубки, щоб було легше дістати до важкодоступних деталей; вони також мають два різні розміри на кінцях; бувають навіть ключі, які можна закручувати викруткою;

- розвідні: їх перевага в тому, що можна змінювати їх розмір, це добре тоді, коли немає потрібного ключа;

- комбіновані: одна сторона ключа - як у накидного, а друга - як у ріжкового, поєднує в собі переваги двох типів; розмір ключів з обох боків однаковий, вони можуть бути розміром від 5 до 32 мм.

Як вибрати якісний набір ключів

Проблема нашого часу в тому, що сучасні виробники, найчастіше китайські, роблять дешевий неякісний товар, але який добре виглядає на полицях магазину. І ми купуємо красиву упаковку з блискучими ключами, зовсім забуваючи про якість. Адже хто б міг подумати, що звичайні гайкові ключі можуть чимось відрізнятися і по-різному виконувати роботу. Це ж усього лише злитки металу. Але насправді набори ключів можуть сильно відрізняться за якістю. Дуже важливо знати з якого саме металу вони зроблені. Від цього і залежить їх надійність.

Найкращі ключі виготовлені з хром-ванадієвої сталі, саме вони довго Вам прослужать, не лопаючи при затягуванні.

Також звертайте увагу на розміри ключів. Набір ключів для ремонту автомобіля найчастіше включає інструменти розміром 13 мм, 14 мм, 17 мм і 19 мм. Але взагалі розміри ключів починаються від 6 мм і закінчуються 32 мм. Вибирати цей критерій треба залежно від власних потреб.

Нехай Вас не лякає вартість таких наборів. Ця плата цілком виправдана, адже купуючи будь-який інструмент окремо Ви переплатите як мінімум удвічі.

Також питання кількості одиниць в наборі часто стоїть ребром. Проте не переймайтесь, адже іноді 10 грамотно скомплектованих інструментів можуть замінити всі 100. Враховуйте свої потреби і потреби свого автомобіля, адже часто ми переплачуємо зайві кошти на речі, які зовсім не потрібні нам.

Зверніть увагу також, що набори ключів, як і будь-яких інструментів діляться на професійні і непрофесійні. Професійні можна легко визначити навіть на вигляд: вони масивні, мають багато елементів, часто навіть невідомих для домашнього майстра. І дорого коштують. Такі набори прекрасно підійдуть для професіонала як людини, яка постійно стикається з роботою, що потребує різноманітності засобів. Для одного автомобіля варто підібрати набір, який підходитиме саме йому. Тому зверніть увагу на наявність обов'язкових ключів в наборі.

У нашому інтернет-магазині i-west Ви зможете купити той набір гайкових ключів, який підійде Вам краще за все. Враховуючи наші поради, покупка ще довго тішитиме вас якістю, адже ми продаємо товари перевірених виробників, таких як INTERTOOL, MIOL і Stanley.