Дриль-шуруповерт акумуляторна Дніпро-М АДЛ2-14.4 (72057000)
Доставка
По Львову
Якщо сума замовлення більше 1000 грн БЕЗКОШТОВНО
Самовивіз з нашого магазину БЕЗКОШТОВНО
Самовивіз з Нової пошти
При замовленні на суму більше 1500 грн., крім великогабаритного товару БЕЗКОШТОВНО
При замовленні на суму менше 1500 грн. від 70 грн
Самовивіз з Укрпошти
При замовленні на суму більше 1500 грн. БЕЗКОШТОВНО
При замовленні на суму менше 1500 грн. від 70 грн
Кур'єр
Доставка кур'єром служби доставки.
Оплата
Готівкою, Безготівковими, Visa/MasterCard
Гарантія
Гарантія від виробника
обмін/повернення товару протягом 14 днів
Опис Дриль-шуруповерт акумуляторна Дніпро-М АДЛ2-14.4 (72057000)
Сучасний інструментальний ринок дуже багатий - від кількості запропонованих апаратів розбігаються очі. Тому, щоб не помилитися при виборі, потрібно обов'язково звертати увагу на функціональні характеристики потенційної покупки. Так і хочемо розповісти Вам про дрилі-шуруповерти українського бренду Дніпро-М АДЛ2-14.4. Від його «родичів» він відрізняється ємністю батареї 2 А/ч. Тобто, описуваному апарату під силу більше часу працювати до повної розрядки. А ще значущим плюсом є той факт, що в батареї агрегату немає так званого «ефекту пам'яті», завдяки чому в будь-який момент можна її дозарядити, при цьому ємність елемента змінюватися не буде.
Модель наділена сильними параметрами, які сприяють успішному кінцевому результату. Напруга АКБ становить 14.4 В, а максимальний обертовий момент - 22 Нм. Пристрій здатний за хвилину набирати до 1500 оборотів, що допоможе навіть з легкістю зробити акуратні отвори в ДСП або гіпсокартонних виробах. Описуване обладнання може робити отвори в деревині діаметром до 18 мм, а в сталі - до 7 мм.
Комплектація: шуруповерт, 2 Li-Ion акумулятора, зарядний пристрій, комплект бітотримач і біт, кейс, інструкція.
Модель АДЛ2-14.4 також володіє декількома дуже важливими функціями, які знатною мірою можуть допомогти і допомагають під час робочого процесу. Контроль заряду і перегріву стежить за «здоров'ям» техніки і не дає трапитися поломці. А світлодіодний ліхтарик не залишить майстра в темряві, а освітлить йому робочу зону. Взявши інструмент в руку, він уже Вам сподобається, адже ергономічна прогумована рукоятка дуже зручна і це, відповідно, сприяє комфортному робочому процесу. Також агрегат може похвалитися наявністю одномуфтного швидкозатискного патрона, «кнопкового» реверсу, двох-швидкісного редуктора і циліндра крутного моменту.
Купити акумуляторний дриль-шуруповерт Дніпро-М АДЛ2-14.4 можна на сайті нашого інтернет-магазину I-WEST.
Покупці також переглядали:
Характеристики Дриль-шуруповерт акумуляторна Дніпро-М АДЛ2-14.4 (72057000)
| Ємність акумулятора | 2,0 А/ч |
| Модель | АДЛ2-14.4 |
| Потужність | 14,4 В |
| Максимальний крутний момент | 22 М.М |
| Діаметр свердління | 18 / 7 мм |
| Кількість оборотів | 0 - 400 / 0 - 1500 об/хв |
| Ступені обертального моменту | 21 1 |
| Час зарядки акумулятора | 80 хв |
| Клас захисту корпусу | IP20 |
| Вага | без акумулятора 0.815 кг |
| Гарантія на акумулятор | 1 рік |
| Кількість акумуляторів | 2 Li-on |
| Кількість швидкостей | 2 швидкості |
| Призначення | Універсальний |
| Харчування | Акумулятор |
| Напруга акумулятора | 14В |
Комплектація
| 2 Li-Ion акумулятора 2 А*ч |
| Зарядний пристрій (адаптер) |
| Інструкція |
| Кліпса для кріплення на пояс |
| Комплект біт - 6 шт |
| Магнітний бітотримач |
| Пластиковий кейс |
| Свердла – 7 шт |
| Шуруповерт |
Відео Дриль-шуруповерт акумуляторна Дніпро-М АДЛ2-14.4 (72057000)
Росхідник і аксесуари
Можуть знадобитись
19669грн
1805грн

























