Безкоштовна доставка від суми замовлення 1500 грн

Кошик порожній

Диск алмазний універсальний сегментний 125**22.2 на кутову шліфувальну машину. INTERTOOL CT-1000

Виробник: INTERTOOL
229грн

218₴ ціна при самовивозі

Під замовлення
Купити в 1 клік. Введіть Ваш номер:
* При замовленні товару за телефоном вказуйте МОДЕЛЬ

Опис Диск алмазний універсальний сегментний 125**22.2 на кутову шліфувальну машину. INTERTOOL CT-1000

 

Призначення

Диск діаметром 125 мм, товщиною 1,0 мм, створений для ефективного різання різноманітних матеріалів, таких як дерево, бетон, камінь, цегла, граніт, пластик та інші тверді поверхні. Виготовлений з високоякісного алмазного матеріалу, він має високу міцність і довговічність, що робить його ідеальним інструментом для різноманітних будівельних і ремонтних робіт. Призначений для використання з кутовими шліфмашинами (болгарками) із високою швидкістю обертання до 12 200 об/хв.

Ефективне різання

До складу алмазного диска входять алмазні кристали з насиченістю крихтою до 18%, які є одним з  найтвердіших матеріалів на планеті. Ці кристали вбудовані у матрицю з металу і при обертанні диска по поверхні матеріалу алмазні кристали зношуються. Однак завдяки своїй твердості вони здатні обробляти тверді матеріали, створюючи вирізи, розрізи чи шліфовані поверхні.

Зносостійкість

Диск з алмазними сегментами має окремі секції (сегменти), розділені пазами. Це дозволяє диску легко проникати в матеріал і мінімізувати перегрівання, зменшується іскро- і пилоутворення, адже між сегментами є місце для циркуляції повітря та охолодження. Також пил відводиться через «зазор» між сегментами. 

 

Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
Застосуваннядля цегли, дерева, каменю
Діаметр диска125 мм
Товщина диска1,0 мм
Насиченість діамантовою крихтою16-18 %
Діаметр посадкового отвору22,2 мм
Вага0,125 кг
Об'єм0,000222 куб.м

Написати відгук

Рейтинг
    Поганий           Хороший