Безкоштовна доставка від суми замовлення 1000 грн

Кошик порожній

Компресори


Компресор 50 л, 2 HP, 1,5 кВт, 220 В, 8 атм, 206 л/хв. INTERTOOL PT-0003 Акція
Безкоштовна доставка по Львову Компресор 50 л, 2 HP, 1,5 кВт, 220 В, 8 атм, 206 л/хв. INTERTOOL PT-0003

5999грн 6718грн

Тип двигуна: асинхронний однофазний / Кількість циліндрів: 1 сталевий / Напруга живлення: 230 В / Потужність: 1500 Вт / Робочий тиск: 8 атм / Обсяг ресивера: 50 л / Продуктивність: 206 л/хв / Тип приводу: коаксіальний / Кількість манометрів: 2 од / Гарантія: 12 місяців / Вага: 32 кг / Обсяг: 0,150822 м. куб

Компресор – незамінний помічник

Шукаєте універсальний пристрій, який може виконати безліч функцій в побуті, на виробництві, в медицині? Безперечно, компресор. Допоможе надути дитячий басейн, пофарбувати стіни або посушити машину після миття за допомогою мінімийки. Компресор – це пристрій, який працює за принципом стиснення повітря, газоподібних речовин, що передаються на пневмоінструмент. Прилад не використовують поодинці, він завжди частина іншого обладнання. Якщо важко уявити його, то згадайте компресор автомобільний, який використовується для накачування коліс. Але це один вид, а існує багато. Купити компресор можна у нас на сайті.

Типи компресорів

Є такі види апаратів:
- компресор повітряний (стискає повітря);
- газовий (працює з газом або сумішами з ним);
- багатоцільовий (може працювати поперемінно, стискаючи різні гази);
- багатослужбовий (одночасно може стискати різні гази);
- циркуляційний (забезпечує безперервну циркуляцію).
Найпоширеніший вид – повітряні компресори. Використовують в будівництві, ремонтах, побуті. Він потрібен, де застосовують пневмообладнання. Використовують його для фарбування стін, надування коліс машини або просто вбудовують в інше обладнання, де потрібне стиснене повітря. Щоб знайти його в інтернеті, просто напишіть у пошуці: «компресор ціна».

Види повітряних компресорів

Повітряні компресори бувають двох видів: гвинтові і поршневі.
Гвинтові працюють завдяки обертанню двох гвинтових роторів в масляній ванні. Переваги таких компресорів: економія електрики, безшумний режим роботи, низький рівень вібрації, хороше відведення тепла, низьке тертя елементів апарату, довговічність, безпека.
Більшою популярністю користуються поршневі компресори, особливо в Україні, цей вид єдиний з повітряних компресорів, які виготовляли в СРСР. Вони влаштовані простіше. Компресор працює на електричному двигуні, який переміщує поршні, вони і стискають повітря. У нього багато переваг: дешевий, довговічний, простий в експлуатації, невибагливий, підходить для ремонтів. Є два види апаратів: масляні і безмасляні. Перші працюють з олійними фільтрами. У них багато плюсів: компресори дешеві і продуктивні, але разом фільтри апарату потрібно часто чистити і перевіряти рівень масла, а це незручно. Безмасляні поршневі компресори вже не такі потужні, але їх перевагою є те, що не потрібен догляд, як для масляних, і повітря, яке вони видають, не містить домішок. Їх найкраще використовувати для фарбування поверхонь.

Купуємо повітряний компресор

Визначтеся для чого потрібен інструмент, від цього залежить вибір типу компресора і характеристик. Ось головні: тиск повітря, продуктивність за одиницю часу, режим роботи, обсяг повітря.
Тиск вказується в барах, атмосферах або кг/см2. Виробник вказує робочий і максимальний тиск, якщо в характеристиках згадали тільки один, значить апарат може працювати і на максимальному тиску. Якщо є два числа, то зверніть увагу, що не вказано тимчасові рамки максимального тиску. Це тому, що виробник не завжди може гарантувати довготривалу роботу компресора на піку потужності. Якщо Ви хочете бути впевненими в тому, що Ваш апарат зможе безперервно працювати на максимальному тиску, то вибирайте більш дорогі і відомі моделі. Їх якість перевірена. Купити компресор повітряний можна в нашому магазині.
Продуктивність компресора вимірюється б м3/год, м3/хв і л/хв. Це число показує скільки повітря виходить з компресора за одиницю часу. Цікаво, що продуктивність всмоктування повітря завжди більша, на виході цей показник може показувати цифру на 40% менше. Причина такої втрати в клапанах компресора. У вітчизняних моделях це зазначено, але не у імпортних. При покупці розумійте, що продуктивність апаратів з інших країн трохи менша зазначеної.
Також не перевантажуйте апарат, не варто сподіватися, що він буде весь час працювати на повну потужність. Це призведе до перевантаження. Порахуйте яка потужність вам реально потрібна і накиньте зверху ще 30-40%. Тоді апарат буде добре працювати без будь-яких збоїв.
Зверніть увагу на комплектацію компресора. До нього може не додаватися ресивер (ємність для повітря), тоді Вам буде потрібно купувати його окремо. Звичайно, деякі операції, як робота з пневматичним інструментом на низькому тиску, не вимагають наявності ресивера. Це вже залежить від Ваших потреб.
Важливо пам'ятати, більшість компресорів розраховані на свій тип газу. Бувають універсальні моделі, але рідкісні і дорогі, тому вибирайте апарат, який працює з потрібним видом.
Кожен компресор має режим охолодження, з'ясуйте це, можливо процес охолодження приладу буде віднімати багато ресурсів.
Якщо ви збираєтеся купити компресор в україні, зробіть це в Інтернет-магазині. Ціни у них нижчі і не потрібно вставати з дивану. I-WEST доставляє товари в будь-яке місто України.