(067) 676-44-35, (050) 378-45-43

Кошик порожній

Домкрати гідравлічні підкатні


Домкрат гідравлічний підкатний 2.25т INTERTOOL GT0135
Безкоштовна доставка Домкрат гідравлічний підкатний 2.25т INTERTOOL GT0135

2529грн

Хочете дешевше? Дзвоніть!
Домкрат гідравлічний підкатний 3т INTERTOOL GT0121
Безкоштовна доставка Домкрат гідравлічний підкатний 3т INTERTOOL GT0121

2769грн

Хочете дешевше? Дзвоніть!
Домкрат гідравлічний підкатний INTERTOOL GT0144
Безкоштовна доставка Домкрат гідравлічний підкатний INTERTOOL GT0144

2999грн

Хочете дешевше? Дзвоніть!

Як обрати гідравлічний підкатний домкрат

Кожен власник автомобіля знає, як важливо мати в дорозі своєрідну аптечку для своєї машини на випадок несподіваних пригод на дорозі і швидкого їх вирішення. Основним засобом порятунку в дорозі є домкрат - пристрій для підняття автомобілів або вантажів. Часто автомобілі комплектуються домкратом, який відповідає його параметрам. Але це скоріш про сучасні імпортні моделі автомобілів. А в нашій країні частіше купують вживані машини, які навряд чи мають таке пристосування. Тим більше ті домкрати, які Ви купуєте разом з автомобілем не завжди вселяють довіру. Тому можливо навіть краще буде для Вас купити новий і надійний прилад. Також ніхто не застрахований від його втрати або поломки. Рано чи пізно все одно доведеться зіткнутись із вибором цього інструменту.

Види домкратів

Перше, що слід знати, це які ж бувають домкрати:

- гвинтові;

- рейкові;

- ромбічні;

- електричні;

- пневматичні;

- Домкрати гідравлічні.

Ми зупинимося саме на останньому типі цих інструментів, адже вони є одними з найпопулярніших і надійніших моделей.

Переваги гідравлічного підкатного домкрата

Гідравлічний інструмент є прекрасним рішенням для власників важких автомобілів за типом мінівенів, джипів, мікробусів. Вантажопідйомність такого домкрата - до 5 тон, при висоті підйому 40-50 см. З назви зрозуміло, що гідравлічний домкрат працює на спеціальній перекачуваній рідині з одного основного резервуару в інший під поршнем. Його особливістю є те, що він працює в горизонтальному положенні, його можна пересувати завдяки коліщаткам, просто потягнувши за ручку. Адже апарат важить небагато, до декількох десятків кілограм. А моделі інших видів можуть мати вагу в центнер. Також ці домкрати відрізняються дуже низькою висотою підхоплення, що добре для машин з низькою посадкою, як у спортивних автомобілів. Але навіть з низьким підхопленням апарат здатний підняти важкий вантаж на велику висоту. Він дуже мобільний, оскільки легко і швидко встановлюється. А цей чинник дуже важливий при надзвичайних ситуаціях на дорозі або для роботи на СТО.

Як обрати прилад

При покупці гідравлічного домкрата підкатного типу звертайте увагу на його характеристики. Перше - це вантажопідйомність. Як ми вже згадували, такі домкрати можуть піднімати автомобілі вагою до 5 т. Є також моделі і з меншою вантажопідйомністю, тому підбирайте цю характеристику виключно під свій автомобіль і його габарити. Ніколи не перенавантажуйте апарат, адже він не лише може зламатися, Ви ще і ризикуєте своїм здоров'ям.

Друга важлива характеристика - висота підйому. Її вибір також залежить від особливостей автомобіля. Але найчастіше від домкратів потрібно одна і теж висота. Щоб зняти колеса - Вам цілком вистачить показника до 35 см. А ось для ремонту машини цього мало, треба як мінімум 40 см, щоб майстер під автомобілем міг якісно виконувати свою роботу.

При покупці також звертайте увагу на розміри і вагу товару. Адже Вам доведеться увесь час возити його з собою в машині. Якщо Ви купуєте апарат суто для особистого користування, то шукайте варіант покомпактніше. А для майстерень підійдуть вже масивні потужні моделі.

Як користуватися гідравлічним підкатним домкратом

Головне в роботі з домкратом - дотримуватися правил безпеки. Адже якщо Ви збираєтеся підняти декілька тон і ще і залізти під них, то треба бути упевненим, що точно нічого не загрожує. По-перше, перед роботою з цим приладом потрібно впевнитись, що автомобіль стоїть горизонтально на рівній поверхні. Також Ви повинні зафіксувати колеса машини. Для цього існують спеціальні противідкатні упори. Їх можна купити в магазині або зробити самому з дерев'яних брусків. Якщо Ви працюєте в районі передніх коліс, то закріпіть задні і навпаки. Так автомобіль не зрушиться з місця і не злетить з домкрата.

По-друге, пам'ятайте, що цей вид домкратів не призначений для утримання ваги, він тільки піднімає її. Після підйому потрібно вставити страхувальні підставки, які і триматимуть Ваш автомобіль.

Для того, щоб домкрат запрацював, необхідно:

- перевірити чи закручений його клапан;

- уставити його під автомобіль в місці підхоплення;

- за допомогою важіля підніміть вантаж на потрібною висоту;

- встановіть страхувальні підставки і приберіть домкрат.

Ніколи не починайте працювати з автомобілем, якщо не впевнені, що він надійно закріплений. Дотримуючись усіх цих правил безпеки, жодних непередбачуваних проблем з роботою приладу виникнути не повинно.

Поза сумнівом, домкрат дуже корисний і потрібний інструмент для кожного автолюбителя. До його вибору потрібно підійти дуже серйозно і уважно. Якщо для Вас все одно важко зробити його, то звертайтеся до консультантів нашого інтернет-магазину i-west.com.ua. Ви зможете купити гідравлічний домкрат в м. Львів, м. Тернопіль, м. Івано-Франківськ або у будь-кому іншому населеному пункті України. Адже ми з легкістю доставимо товар за Вашою адресою.