(067) 676-44-35, (050) 378-45-43

Кошик порожній

Домкрати гідравлічніДомкрат "стовпчик" 1-но штоковий 12 т INTERTOOL GT0026 Товар по промокоду
Домкрат "стовпчик" 2-х штоковий 4т INTERTOOL GT0032 Товар по промокоду
Домкрат "стовпчик" 2-х штоковий 6т INTERTOOL GT0033 Товар по промокоду
Домкрат "стовпчик" одноштоковий 10т INTERTOOL GT0025 Товар по промокоду
Домкрат "стовпчик" одноштоковий 15т INTERTOOL GT0027 Товар по промокоду
Домкрат "стовпчик" одноштоковий 20т INTERTOOL GT0028 Товар по промокоду
Домкрат "стовпчик" одноштоковий 30т INTERTOOL GT0029 Товар по промокоду
Домкрат "стовпчик" одноштоковий 50т INTERTOOL GT0030 Товар по промокоду
Домкрат MIOL 80-082
Безкоштовна доставка Домкрат MIOL 80-082

3669грн

Тип: гідравлічний / Вантажопідйомність: 50 т / Мінімальна висота підйому: 300 мм / Максимальна висота підйому: 480 мм / Висота зацепа: 30 см / Вага домкрата: 32,2 кг
Домкрат гідравлічний підкатний 2.25т INTERTOOL GT0135 Товар по промокоду
Домкрат гідравлічний підкатний 3т INTERTOOL GT0121 Товар по промокоду

Купити гідравлічний домкрат 

Дорога буває непередбачуваною, та й ніхто не застрахований від будь-яких несподіваних пригод у дорозі. Тому для швидкого усунення виниклих неприємностей і для власної ж безпеки водії повинні завжди мати в багажнику домкрат - обладнання, з допомогою якого можна підняти автомобіль або якийсь інший вантаж. Підкреслимо, що такий інструмент підбирається індивідуально під характеристики кожного авто. 

Якщо Ви хочете придбати гідравлічний домкрат, але не знаєте який або боїтеся помилитися при виборі, то ця стаття повинна Вам допомогти. 

Що це таке і де застосовується? 

Головне призначення домкрата - підняття і тимчасове утримання автомобілів (буває й інших речей). Перевагою є той факт, що при виконанні робіт інструмент не потребує додаткових пристроїв ланцюжків або канатів. Це пов'язано з розміщенням описуваного апарату під час виконання постановлених завдань - під вантажем, що великою мірою полегшує роботу та економить час. 

Сучасний ринок пропонує покупцям кілька різновидів цього обладнання. Переглядаєш наявний асортимент, а очі розбігаються. Професійні будівельники і автомобілісти радять брати оптимальний варіант - гідравлічний домкрат. Завдяки своїй простій конструкції і легкому використанню, апарату навіть під силу роботи вищої складності. Описуваний інструмент користується попитом на автосервісах, площадках монтажних робіт, а іноді навіть є корисним помічником при ремонті залізниці. Але і тут розрізняють кілька видів обладнання. На нашому сайті Ви можете знайти гідравлічні домкрати стовпчик і підкатні. Про них ми Вам зараз розповімо. 

Домкрат стовпчик або підкатний - в чому різниця? 

Головна причина розбіжностей криється за конструкцією і видом приводу. Ну що ж, давайте детальніше розберемося що до чого. 

Пляшковий домкрат переважно застосовують у господарських сферах. Головне призначення - підйом або опускання різної техніки і транспорту. При будівельних роботах він може навіть згодитися при підйомі будівлі. Тільки це за умови, що вага вантажу, що піднімається, збігається з зазначеною вантажопідйомністю в інструкції. Домкрат підкатний в силі підняти будь-який автомобіль, який важить до 3 тон. Але потрібно пам'ятати, що такі моделі можуть працювати тільки на рівній і твердій поверхні. 

Як вибрати? 

У першу чергу визначтесь, яку ж роботу з його допомогою Ви будете виконувати. При купівлі врахуйте такі характеристики, як вантажопідйомність і максимальне зусилля. Адже якщо Ви хочете, щоб домкрат на відмінно справлявся зі своїми обов'язками і прослужив Вам довго, то ні в якому разі не можна перевантажувати його.