Кошик порожній

Домкрати гідравлічні (стовпчик)


Домкрат  INTERTOOL (GT0032)
Домкрат INTERTOOL (GT0032)

1091грн

1036₴ ціна при самовивозі

Якщо Ви власник автомобіля, і не має значення якого, то задля своєї ж безпеки Ви просто повинні возити у багажнику домкрат. Адже іноді в дорозі чи у господарстві трапляються такі критичні ситуації, в яких без цього приладу - нікуди.  

У Вас ще немає домкрата, чи Ви не знаєте де і який обрати? Купити гідравлічний домкрат у Львові, Тернополі, Івано-Франківську та Луцьку  можна в інтернет - магазині i-west!

Що таке домкрат і де його застосовують?

Домкрат гідравлічний - це прилад для підняття та тимчасово утримання машин чи інших вантажів. З поміж інших інструментів для підйому його вирізняє те, що домкрат розміщують безпосередньо знизу вантажу, що істотно спрощує весь процес, адже дозволяє обійтися без інших допоміжних речей, типу цепок чи канатів, тим самим й зберігає Ваш дорогоцінний час.

Звісно ж, існує декілька видів домкратів. Та все ж найоптимальнішим варіантом, на думку будівельників та автомобілістів - є гідравлічний домкрат.  

Перевагою цього домкрата є: проста будова та зручне використання. Це допомагає йому виконувати навіть найважчі роботи. Інструмент дуже часто використовують на автосервісах і на будовах для монтажних робіт. Його навіть застосовують для ремонтів на залізниці. 

Конструкція та дія гідравлічного домкрату

Вже з назви стає зрозуміло, що такий прилад працює на спеціальній рідині. Будова інструмента дуже проста, він складається з циліндра, який і взаємодіє з предметами насоса, де і міститься масло, а також дуже важлива деталь - поршень. Власне й якість залитого масла впливає на роботу інструмента.

Принцип дії гідравлічного агрегату базується на переміщенні поршня, який  утворює тиск на масло насоса. Так і відбувається підйом вантажу. А от опускається вантаж вже завдяки перекачуванні рідини із цього ж насосу. 

Потрібно зауважити, що зберігати та перевозити гідравлічний домкрат необхідно у вертикальному положенні. Горизонтальне положення може спровокувати швидке знищення клапанів і витік масла. 

Як обрати гідравлічний домкрат?

Аби купити підходящий домкрат, насамперед потрібно ознайомитися із його характеристиками. Для початку подумайте, яку максимальну вагу ви плануєте піднімати, де ви збираєтеся зберігати домкрат і як часто користуватися. Адже лише правильно підібраний домкрат буде служити вам у задоволення. Головні характеристики:

вантажопідйомність (максимальна вага вантажу) - цей параметр визначає діяльність домкрату. Якщо купити непідходящий домкрат, то велика ймовірність, що він зламається після першого ж використання.

висота підхоплення - для можливості та зручності використання агрегату обов'язково оцініть мінімальну висоту підхвату!

висота підйому - якщо ви зібралися ремонтувати авто, то вже не полінуйтеся підібрати домкрат з невеликим запасом підносимої висоти, адже це полегшить вам роботу.

робочий хід,

ККД (додається зусилля),

вага домкрата - на перший погляд, наче й не важливий показник. Але він відіграє велику роль при перевезенні інструменту.  

стійкість (здатність зберігати рівновагу);

універсальність (умови використання).

Переваги гідравлічних домкратів

Описана вище будова цього інструменту вирізняє такий тип домкрату деякими перевагами: 

Велика вантажопідйомність при невеликих робочих зусиллях.

Високий ККД. 

Неабияка плавність роботи. 

Точна зупинка на потрібному Вам рівні. 

Компактність конструкції.

Зручність та практичність використання інструменту в цілому. 

Крім того, без усіляких надзусиль та серйозних фізичних навантажень Гідравлічний домкрат допоможе Вам підняти вантаж понад 100 тонн. 

Якщо Ви досі думаєте над майбутньою покупкою - не вагайтеся, замовляйте для себе зручний домкрат, який допомагатиме вам коли це буде потрібно. Компактні та практичні гідравлічні домкрати вже практично повністю замінили габаритні та незручні минулі прилади. І якщо у Вас в пріоритеті швидкість виконання робіт та точність підйому - прислухайтеся до порад інтернет - магазині I-west та потіште себе корисною знахідкою для роботи!